Nepromeškejte: bazar i večírek v Mokré Čtvrti

Nepromeškejte: bazar i večírek v Mokré Čtvrti Nepromeškejte: bazar i večírek v Mokré Čtvrti Chcete koncert nebo si něco pěkného koupit na bazaru? Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová a Peter Serge Butko vás zvou kromě tradičního bazaru na večírek Snesitelná lehkost pití ve velkém sále Lucerny!
Nepromeškejte: bazar i večírek v Mokré Čtvrti
{loadposition breadcrumb}

Nepromeškejte: bazar i večírek v Mokré Čtvrti

Chcete koncert nebo si něco pěkného koupit na bazaru? Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová a Peter Serge Butko vás zvou kromě tradičního bazaru na večírek Snesitelná lehkost pití ve velkém sále Lucerny!

Oblíbený hudební galavečírek Snesitelná lehkost pití, kterým tradičně vrcholí charitativní Vánoční bazar v Mokré Čtvrti, se letos poprvé výjimečně uskuteční ve velkém sále pražské Lucerny – v pátek 20. prosince od 20 hodin. Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová a Peter Serge Butko se tak rozhodli oslavit 10. narozeniny Vánočního bazaru, příští rok se Snesitelná lehkost pití vrátí do Lucerna Music Baru.

V jedinečné show, připravené speciálně pro velký sál Lucerny, zazní světové i české šlágry v tanečních verzích, ale také původní hudební sety sestavené výhradně pro tento večer. Hudebními pilíři budou kapely G-Point Hunters, Gipsy.cz a brněnský big band B-Side Band, se kterými jako hosté sólově či v duetech zazpívají Jiřina Bohdalová, Bára Basiková, Tereza Černochová, Tonya Graves, Dagmar Havlová, Eva Pilarová, Ivana Chýlková, Ester Kočičková, Roman Holý, Dan Bárta, Matěj Ruppert, Vojta Dyk, Jiří Macháček, Vojta Kotek, Lukáš Pavlásek, Michal Suchánek, Petr Čtvrtníček, Aleš Háma, Martin Hofmann, Marek Taclík, Adam Mišík a další skvělí umělci. Pohotovými průvodci nezapomenutelným večerem budou samozřejmě Aňa, Táňa a Peter.

Většina vstupenek je tentokrát na stání do hlavního prostoru pod pódiem. Místa k sezení jsou na rozdíl od předešlých ročníků vyhrazena na balkonech ve zvýšeném přízemí, v 1. a 2. patře. Předprodej vstupenek v cenách od 400 do 1000 Kč je v plném proudu, s jejich nákupem neradno otálet – s blížícím se termínem unikátní show cena vstupenek poroste… Vstupenky jsou v prodeji v síti  Ticketpro.

Letošní jubilejní 10. ročník Vánočního bazaru v Mokré Čtvrti se koná 13. až 15. prosince v Divadle DISK DAMU, ovšem přispívat je možné kdykoli, a to prostřednictvím transparentního konta nebo formou DMS ve formátu DMS BAZAREK na číslo 87777. Výtěžek Vánočního bazaru v Mokré Čtvrti je každý rok plně využit na podporu charitativních projektů, které vybírají Aňa, Táňa a Peter.

Související články:

Olej: zázračný elixír pro vaše vlasy
Pilates: 3 cviky, které fungují
Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton