Navrhněte si vlastní kolekci oblečení i bot

Navrhněte si vlastní kolekci oblečení i bot Navrhněte si vlastní kolekci oblečení i bot Snili jste někdy o kariéře návrháře? Teď si sen můžete alespoň částečně splnit. Sice to nebude zadarmo, ale na druhou stranu budete mít skutečně originální model od Adidasu.
Navrhněte si vlastní kolekci oblečení i bot
{loadposition breadcrumb}

Navrhněte si vlastní kolekci oblečení i bot

Snili jste někdy o kariéře návrháře? Teď si sen můžete alespoň částečně splnit. Sice to nebude zadarmo, ale na druhou stranu budete mít skutečně originální model od Adidasu.

Vpusťte do svého šatníku skutečně originální módu přesně podle vašeho vkusu. Nyní můžete vzít věci do svých rukou a ukázat světu, kdo opravdu jste, pokud dáte prostor své fantazii a kreativitě s novou službou Mi Adidas. Díky ní si můžete poručit, jak bude váš model z dílny Adidasu vypadat. Staňte se na chvíli návrhářem a nechte promluvit svůj jedinečný styl.

Pokud si svůj výtvor objednáte nejpozději 24. listopadu, dopravu kurýrem do 4 týdnů budete mít zdarma, a získáte tak jedinečný vánoční dárek pro sebe nebo své blízké. Ideální volbou jsou například nestárnoucí tenisky Adidas Superstar, které ve vašem originálním designu budou ještě nepřehlédnutelnější. Nenechte se už omezovat běžnou nabídkou a dejte vyniknout své individualitě!

Podle svého vkusu si můžete na stránkách http://www.adidas.cz/miadidas upravovat vybrané kousky oblečení a obuvi z volnočasové kolekce Adidas Originals i sportovních kolekcí Adidas Performance. Měnit můžete nejen barvy, ale i látky, ozdobit oblečení logem navíc nebo přidat vlastní nápis. U bot si kromě toho můžete vybrat také barvu podrážky, tkaniček a oček na tkaničky.

Související články:

Power plate: 3 tipy, jak zhubnout do plavek
4 způsoby, jak nosit culík
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?
sledujte nás na instagramu