Leighton Meester je zasnoubená!

Leighton Meester je zasnoubená! Leighton Meester je zasnoubená! Hvězda seriálu Gossip Girl se zasnoubila se svým přítelem Adamem Brodym. Jak dlouho spolu předtím randili?
Leighton Meester je zasnoubená!
{loadposition breadcrumb}

Leighton Meester je zasnoubená!

Hvězda seriálu Gossip Girl se zasnoubila se svým přítelem Adamem Brodym. Jak dlouho spolu předtím randili?

A je to tady! Po necelém roce randění mladého páru se Leighton Meester a její partner Adam Brody rozhodli veřejnosti oznámit své zasnoubení. Oba herci to však učinili v naprosté tichosti oproti jiným svým hereckým kolegům. Potvrdil to magazín People.

Krásná herečka, která se proslavila kromě menších rolí ve filmech svým účinkováním v seriálu Gossip Girl, tak následovala svoji seriálovou parťačku Blake Lively, která loni řekla své ano Ryanu Reynoldsovi.

Leighton se však na rozdíl od Blake na veřejnosti společně s Adamem příliš nevyskytovala. Údajně spolu nemají ani jednu společnou fotku na červeném koberci. Všechna jejich společná vystoupení se týkala pouze jejich soukromí, a to spolu dokonce účinkovali v The Oranges.

Oběma hercům gratulujeme a doufáme, že Leightoniny svatební šaty budou minimálně tak stylové, jaké měla její Blair v seriálu Gossip Girl. :-)

Související články:

Power plate: 3 tipy, jak zhubnout do plavek
Vztahy: bez cenzury
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky
sledujte nás na instagramu