5 vánočních dárků pro něj, které nekupovat

5 vánočních dárků pro něj, které nekupovat 5 vánočních dárků pro něj, které nekupovat Nakupovat vánoční dárky pro muže někdy opravdu není jednoduché. Ideální dárek pro partnera by měl splňovat kritérium kvality a praktičnosti, případně by to měla být technologická vymoženost. Podívejme se na nejčastější pánská vánoční klišé, kterých se muži od žen občas dočkají.
5 vánočních dárků pro něj, které nekupovat
{loadposition breadcrumb}

5 vánočních dárků pro něj, které nekupovat

Nakupovat vánoční dárky pro muže někdy opravdu není jednoduché. Ideální dárek pro partnera by měl splňovat kritérium kvality a praktičnosti, případně by to měla být technologická vymoženost. Podívejme se na nejčastější pánská vánoční klišé, kterých se muži od žen občas dočkají.

1.    To, co chcete vy
Pokud není váš partner hospodyňkou v domácnosti, pánve, hrnce ani žehlička ho moc nepotěší. A jestliže nemá smysl pro humor, bude brát takový dárek možná jako urážku. Potřeby do domácnosti jsou sice praktické, ale není na nich vůbec nic zajímavého a zábavného. Muži mají rádi, když jim dárek dodá pocit výjimečnosti. Když už chcete vybírat praktický dárek, přemýšlejte i o jeho dalších vlastnostech. Třeba takový ručně dělaný nožík je na první pohled krásná práce a zároveň i užitný předmět.
2.    Měkké dárky
Ponožky jsou vánočním evergreenem, nad nímž kroutí hlavou téměř všichni bez ohledu na pohlaví. Věkem se však preference mění, a čím jsou muži starší, tím spíše ponožky uvítají – zkrátka ponožky pod stromečkem nejsou nic pro mladé kluky. Stejně tak tomu je u pyžam, triček, roláků nebo mikin. Partnerovi raději pořiďte inspirativní manžetové knoflíčky nebo motýlka k obleku pro výjimečné příležitosti. Muže neurazíte ani voucherem do obchodu s kvalitní módou. Elegantní doplňky seženete spolu s pánským oblečením například v Pánské pasáži na pražských Příkopech.
3.    Elektronika jenom po předchozí poradě
Elektronické hračky pro každodenní použití patří mezi oblíbené vánoční radosti. Dárek v podobě nového mobilního telefonu však může být šlápnutím vedle. Vyberete ten se správným operačním systémem? Bude mít dost velkou paměť? To platí taky o televizi, tabletu a dalších elektronických vychytávkách. Když chcete svého muže opravdu mile překvapit, proberte s ním technologické záležitosti dopředu. Jistota je jistota – pokud totiž neznáte jeho nároky na kvalitní elektroniku, můžete narazit.
4.    Plyšáci a talismany
Roztomilý medvídek nebo přívěsek na památku jsou milým dárkem pro citlivou ženskou polovičku, ne však pro ‚pány tvorstva‘, kteří tyto podle nich nepotřebné maličkosti zasunou do šuplíku nebo na ně nechají prášit na nejbližší poličce. Místo talismanu zkuste zapřemýšlet o kvalitním diáři, kalendáři, novém pouzdru na vizitky a tak podobně. Hlavně nekupujte klasické diáře za pár korun.
5.    Kosmetické balíčky
Mezi muži je pouze omezený počet milovníků kosmetických přípravků. Předpřipravené balíčky, které nabízí každá kosmetická značka, nechte v obchodech. To není dárek, kterým byste udělala nevýslovnou radost. Sice je chvályhodné, že chcete pečovat o partnerovu vizáž, ale k Vánocům mu pleťové přípravky nekupujte. To mu spíš kupte kvalitní parfém nebo značkovou vodu, zkrátka něco chlapského. Nedělejte ze svých poloviček holčičky, protože to nechtějí.

Související články:

Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Olej: zázračný elixír pro vaše vlasy
sledujte nás na instagramu