Grace’n’Glamour: módní událost, na které nemůžete chybět

Grace’n’Glamour: módní událost, na které nemůžete chybět Grace’n’Glamour: módní událost, na které nemůžete chybět Akce Grace’n’Glamour, která k sobě přitahuje milovníky módy, aby se seznámili s osobnostmi české návrhářské scény a jejich nejnovějšími kolekcemi, nabídne tentokrát i něco navíc.
Grace’n’Glamour: módní událost, na které nemůžete chybět
{loadposition breadcrumb}

Grace’n’Glamour: módní událost, na které nemůžete chybět

Akce Grace’n’Glamour, která k sobě přitahuje milovníky módy, aby se seznámili s osobnostmi české návrhářské scény a jejich nejnovějšími kolekcemi, nabídne tentokrát i něco navíc.

Mezi zářící stálice této módní události patří jména Kateřina Geislerová, Pavel Ivančic/MUSET, Iveta Pecuchová, Jana Minaříková, Monika Roženková, Michal Kadaník, Jolana Kotábová a RITORE. Podruhé své kolekce představí Ivana Follová, Lenka Kohoutová/COCKEREL, La Mode de Bohême a Barbora Divínová. Svoji tvorbu budou nově prezentovat Jaroslava Procházková/JAROSLAVA, ODIVI, La Femme MiMi, Marko Lopatič, Elisha Mode, Yana Thal, Jana Kochánková ve spolupráci s Českou Bio Módou a šperky NOMIO, Rita’s Jewelry a Lenka Šváchová.

Host prosincové Grace’n’Glamour bude herečka Dana Morávková, společně s patronem akce, hercem Janem Čenským.

Pokud navíc přemýšlíte o změně účesu, tak na akci budou připraveni profesionálové ze studia Misha/hair s vlasovou diagnostickou kamerou. Návštěvníci mohou na místě využít poradenskou službu včetně úpravy vlasů. Další z partnerů, Optik Žilka, hostům Grace’n’Glamour nabídne nejen luxusní modely brýlí, ale také profesionální péči s pomocí revolučního přístroje, který dokáže objektivně změřit vady očí.

Tak jaký program máte na sobotu vy? :-)

Související články:

Power plate: 3 tipy, jak zhubnout do plavek
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton