Akce POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH přinesla útulkům 48,5 tuny krmiva

Akce POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH přinesla útulkům 48,5 tuny krmiva Akce POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH přinesla útulkům 48,5 tuny krmiva Proběhl 5. ročník kampaně Pomozte naplnit misky v útulcích. Na základě množství prodaných výrobků těchto značek v období trvání kampaně od 15. srpna do 15. listopadu 2013 darují Nadace na ochranu zvířat a společnost Mars Czech, s. r. o., opuštěným zvířatům v útulcích 48,5 tuny suchého krmiva.
Akce POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH přinesla útulkům 48,5 tuny krmiva
{loadposition breadcrumb}

Akce POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH přinesla útulkům 48,5 tuny krmiva

Proběhl 5. ročník kampaně Pomozte naplnit misky v útulcích. Na základě množství prodaných výrobků těchto značek v období trvání kampaně od 15. srpna do 15. listopadu 2013 darují Nadace na ochranu zvířat a společnost Mars Czech, s. r. o., opuštěným zvířatům v útulcích 48,5 tuny suchého krmiva.

V České republice žije více než 7000 opuštěných psů a koček v útulcích. Jakákoli finanční, a stejně tak i materiální podpora útulků je velmi důležitá. Díky kampani Pomozte naplnit misky v útulcích bude letos vybraným útulkům v České a Slovenské republice darováno celkem 48,5 tuny suchého krmiva značek Pedigree a Whiskas. Krmivo bude zavezeno jednotlivým útulkům nejpozději do konce tohoto roku.

„Velmi si vážíme práce, kterou odvádějí jednotlivé útulky v péči o opuštěná či týraná zvířata, a máme velkou radost, že jim můžeme pomoci v podobě darovaného krmiva, a ulehčit jim tak v jedné z nejdůležitějších složek v jejich rozpočtech,“ říká Alice Suchanová ze společnosti Mars Czech.

Ředitelka Nadace na ochranu zvířat Mgr. Eva Hodek říká: „Celkově již bylo za dobu trvání kampaně Pomozte naplnit misky v útulcích, včetně letošního ročníku, darováno 
202,5 tuny krmiva. Jsme rádi, že můžeme spolu se společností Mars Czech realizovat tuto unikátní charitativní aktivitu, která představuje důležitou podporu českým i slovenským útulkům.“

Kampaň Pomozte naplnit misky v útulcích byla poprvé spuštěna v roce 2009 a od té doby pomáhá útulkům nejen formou darovaného krmiva, ale také podporou přímých i virtuálních adopcí zvířat z útulků a stejně tak i tím, že oslovuje širokou veřejnost a snaží se ji přesvědčit k odpovědnému vztahu ke zvířatům.

Související články:

Knížka měsíce: Na co se ptají muži?
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
sledujte nás na instagramu