Vánoční dárky? Jedině na designSUPERMARKET!

Vánoční dárky? Jedině na designSUPERMARKET! Vánoční dárky? Jedině na designSUPERMARKET! Přemýšlíte, kde letos pořídit zajímavé dárky pod stromeček, a nechcete nic nechávat na poslední chvíli? Pak pro vás máme jedinečný tip, kde pořídit skvělý dárek jak pro svého miláčka, tak pro maminku i nejlepší kamarádku.
Vánoční dárky? Jedině na designSUPERMARKET!
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Vánoční dárky? Jedině na designSUPERMARKET!

Přemýšlíte, kde letos pořídit zajímavé dárky pod stromeček, a nechcete nic nechávat na poslední chvíli? Pak pro vás máme jedinečný tip, kde pořídit skvělý dárek jak pro svého miláčka, tak pro maminku i nejlepší kamarádku.

Předvánoční designSUPERMARKET představuje vybrané designéry a odtajňuje hlavní body programu pro letošní rok. Letos nabízí v jeden čas na jednom místě 74 autorů a značek toho nejlepšího českého i zahraničního mladého designu z oblastí produktový a módní design, šperk, ilustrace a grafický design.

Jako perličky doprovodného programu představuje designSUPERMARKET výstavu norského designu Nature of Norwegian Design nebo výstavu současného nizozemského a českého šperku Krok tvým směrem. Velkým lákadlem jsou pak také přednášky. Veronika Ruppert uvede ve své Modeschau COLORS talk projekce a rozhovory na téma barevných trendů v módě. A své projekty představí v pásmu přednášek zahraniční hosté Agneiszka Jacobson a Paweł Grobelny (PL), studio Permafrost a Petter Skogstad (NOR) či njustudio (D).

Ani letošní červený designSUPERMARKET se však neobejde bez večírků s vybranými českými dýdžeji a hudebními projekty, bez kavárny, čítárny, knihkupectví či dětského koutku. DesignSUPERMARKET probíhá od 4. do 8. 12. v Kafkově domě a nabídne nejlepší vánoční atmosféru ve městě!

Související články:

6 drobností, které posílí zdraví
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton

Zpět na článek: Vánoční dárky? Jedině na designSUPERMARKET!
sledujte nás na instagramu