Čarovný prosinec: zpestřete si život magií

Čarovný prosinec: zpestřete si život magií Čarovný prosinec: zpestřete si život magií Jaké to asi je, umět kouzlit? Proměnit se v mocnou vědmu, která mávnutím proutku dostane vše, co chce? Myslíte, že magie patří jen do pohádek? Zkuste si pár kouzel, a uvidíte! Poradí vám expert na magii Václav Matiaš.
Čarovný prosinec: zpestřete si život magií
{loadposition breadcrumb}

Čarovný prosinec: zpestřete si život magií

Jaké to asi je, umět kouzlit? Proměnit se v mocnou vědmu, která mávnutím proutku dostane vše, co chce? Myslíte, že magie patří jen do pohádek? Zkuste si pár kouzel, a uvidíte! Poradí vám expert na magii Václav Matiaš.

Přinášíme vám pár tipů, jak si zpestřit prosincový večer.

Pohoda domova
Chcete napravit domácí atmosféru? Vezměte si k ruce bílou svíčku a k tomu pár symbolických předmětů pro mír. Může to být například fotka z dovolené, na které se usmíváte. Pomyslně načrtněte okolo sebe kruh, který nesmíte během zaříkání porušit. Pak   zapalte svíčku a zavřete oči. Představujte si, jak se klid šíří okolo vás a jak naplňuje váš domov. Uvolněte se a dělejte cokoli, co vám přijde na mysl. Nechte energii volně proudit, a pokud se začnete smát, plakat nebo si třeba i zpívat, jen v tom pokračujte. Je to způsob, jakým vaše tělo nechává proudit energii. Když budete mít pocit, že už je kouzlo dokonáno, uvolněte se a nechte svíčku dohořet. Ale pozor! Nikdy ji nesfoukávejte. Pokud potřebujete naléhavě odejít, uhaste plamen nasliněnými prsty nebo jej uduste zhášedlem. Sfouknutím rušíte své přání. Pak si představte, jak necháváte rozplynout kruh, který jste na začátku vytvořila. To, co vám z rituálu zbude, buď zakopejte do země, nebo vhoďte do řeky po směru toku.

Plná peněženka
Kouzlo provádějte v době přibývajícího měsíce. K ruce si připravte minci, zelenou svíčku, papír a zelenou fixu. Zelená barva symbolizuje bohatství. Opět si představte kruh, který vás obklopuje. Zavřete oči, vezměte do ruky minci a představujte si, jak jste obklopená penězi. Dívejte se, co všechno si můžete dovolit. Pak napište na papír částku, kterou potřebujete v nejbližší době získat ve stylu: „Děkuji za to, že jsem získala během měsíce…“ Vnímejte přání, jako by se už splnilo. Pokud byste napsala „přeji si“, mohla byste si přát peníze celý život, a kouzlo by se nesplnilo. S papírem a svíčkou po skončení kouzla naložte stejně jako u předchozího rituálu a minci si schovejte do peněženky.

Čarovat ale můžete i bez pomůcek. Rozhodně nepodceňujte sílu myšlenky. Kolikrát jste si stoupla na váhu a zklamaně si povzdechla nad kily navíc. Nebo si stoupla před zrcadlo a komentovala své nedostatky. Udělejte přesný opak! Kdykoli se na sebe podíváte do zrcadla, pochvalte se! Představujte si, že vidíte tělo, jaké byste chtěla mít. Přestaňte se peskovat a začněte se povzbuzovat a chválit. V momentě, kdy vaše pozitivní myšlení převáží nad negativním, můžete se těšit na první výsledky! Myslete ovšem i na to, že kouzla mají své meze. Musíte být trpělivá a nechat energii pracovat. Uvidíte, že náhlá shoda náhod vás nakonec dovede k vytouženému cíli.

Související články:

Knížka měsíce: Na co se ptají muži?
Vztahy: bez cenzury
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu