Vánoční dress code: Sexy, nebo elegance?

Vánoční dress code: Sexy, nebo elegance? Vánoční dress code: Sexy, nebo elegance? Začíná sezona večírků a obchodních večeří. Čas Vánoc je symbolem pro svátky klidu a míru, silvestr zas pro bujaré veselí a to v našem šatníku znamená jediné. Být elegantní, sexy a chic!
Vánoční dress code: Sexy, nebo elegance?
{loadposition breadcrumb}

Vánoční dress code: Sexy, nebo elegance?

Začíná sezona večírků a obchodních večeří. Čas Vánoc je symbolem pro svátky klidu a míru, silvestr zas pro bujaré veselí a to v našem šatníku znamená jediné. Být elegantní, sexy a chic!

Každý rok řeší mnoho žen stejné dilema. Má být letos elegantně upravená bez zbytečných výstředností, s rizikem, že si jí nikdo nevšimne, nebo rafinovaně sexy, ale zároveň nepůsobit lacině. Jak si tedy vybrat to správné oblečení na sváteční oslavy?

Dlouhé róby jsou příliš svazující, a my hledáme zlatou střední cestu. Co takhle roztomilé minišaty a luxusní kabelky v barvách pastelu? Módní návrháři vědí, že málo je někdy více, a proto na chvíli ustoupili od bizarních střihů, roztodivných kreací a pestrých barev a usadili své kolekce do jednodušších forem.

Doplňky doporučujeme volit jednoduché, ale trocha třpytu a lesku nikdy neuškodí, proto pokud sáhnete po náhrdelníku anebo výrazném náramku, dejte si pozor, aby ladil se zbytkem outfitu. Není větší ostudy, než když na sebe navěsíte výrazné náušnice, náhrdelník i hodinky. Místo za dámu budete působit jak výkladní skříň.

Náš TIP: Martina Vojtíšková, majitelka outletového e-shopu MY-STORE.cz, který u nás nabízí světové značky, radí: „Pokud chcete, aby váš celkový večírkový outfit nevypadal lacině, pořiďte si dražší kabelku, kterou můžete nosit každý den, a úspěch je zaručen.“

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
5 triků, jak zvládnout vánoce v klidu
5 vánočních dárků pro něj, které nekupovat
sledujte nás na instagramu