Rihanna představuje další kolekci líčení

Rihanna představuje další kolekci líčení Rihanna představuje další kolekci líčení MAC představí svou novou limitovanou kolekci s RIHANNOU již 26. prosince a vy nyní můžete vyzkoušet líčení podle této slavné hvězdy. 
Rihanna představuje další kolekci líčení
{loadposition breadcrumb}

Rihanna představuje další kolekci líčení

MAC představí svou novou limitovanou kolekci s RIHANNOU již 26. prosince a vy nyní můžete vyzkoušet líčení podle této slavné hvězdy. 

Značka MAC nedávno uvedla svoji vánoční kolekci a každá by si určitě v této nabídce vybrala, firma ovšem slibuje další novinku, která bude jistě vánočním dárečkem pro všechny fanoušky této barbadoské hudební divy. Poklidnou atmosféru vánočních svátků okoření nová kolekce, která je jako poslední v řadě a završí úspěšnou spolupráci s Rihannou.

Můžete se těšit na velmi speciální balení, které ohromí dokonalou kombinací čistých barev, sněhově bílé a barvy růžového zlata, jež je pro Rihannu typická. Prosincové kolekci budou vládnout studené odstíny, zahalené v lehkém perleťově třpytivém závoji a připomínající malé poklady z ledového království.

Vůbec poprvé v historii bude součástí této limitované kolekce i lak na nehty v odstínu RiRi Woo, který je téměř identický s odstínem již legendární rtěnky. Kompletní portfolio této výjimečné kolekce bude obsahovat: lak na nehty v odstínu RiRi Woo, dvě paletky oblíbených krémových očních stínů Veluxe Pearlfusion, bronzující pudr, tekuté oční linky Superslick ve zlaté a stříbrné barvě, tři odstíny matných rtěnek, včetně již zmiňovaného odstínu RiRi Woo, oboustranný štětec pro bezchybnou aplikaci očních stínů a nakonec kosmetickou taštičku.

Tak co? Neodoláte a půjdete si nové Rihannino líčení vyzkoušet na vlastní kůži do prodejen? My stoprocentně ano!

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
5 triků, jak zvládnout vánoce v klidu
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?