3 tipy pro krásnou pleť v zimě

3 tipy pro krásnou pleť v zimě 3 tipy pro krásnou pleť v zimě Než vás mráz překvapí, překvapte vy jeho. Zářivá pleť i v zimě není žádné umění. Zvládnete to také.
3 tipy pro krásnou pleť v zimě
{loadposition breadcrumb}

3 tipy pro krásnou pleť v zimě

Než vás mráz překvapí, překvapte vy jeho. Zářivá pleť i v zimě není žádné umění. Zvládnete to také.

1. Slunce a mráz v jednom

Ačkoli se to nemusí zdát, i v zimě je třeba pečovat o pleť pomocí přípravků, které mají UV filtry, ale třeba i zinek nebo oxid titaničitý. Opalovací krémy, které některé z těchto prvků obsahují, dokážou vytvořit dokonalou bariéru před škodlivým UVA zářením, ať už sedíte v kanceláři, pracujete v lyžařském středisku, nebo chodíte venčit psa.

2 . Perfektní make-up


Krásně nalíčená můžete být, i když venku mrzne, až praští. Na pomluvy, že byste před líčením měla vynechat krém, aby vám pak neomrznul obličej, se vykašlete a pěkně hydratujte. Do make-upu doporučujeme přimíchat lehký pleťový olej, který vám pokožku nejen vyživí, ale nedopustí, aby byla kůže suchá a bez lesku.

3. Stop stárnutí

Kůže není tak pružná jako v létě, kožní buňky se neobnovují tak rychle jako dříve a pleť je matná a suchá. Jak opět získat mladistvý vzhled? Vyzkoušejte revoluční olej Bi-Oil, který pokožku krásně vyhladí. Lze ho volně zakoupit v nezávislých lékárnách a prodejnách za doporučenou cenu 299 Kč.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
5 vánočních dárků pro něj, které nekupovat
5 vánočních dárků pro něj, které nekupovat