4 tipy, jak se dostat do formy po bujarém silvestru

4 tipy, jak se dostat do formy po bujarém silvestru 4 tipy, jak se dostat do formy po bujarém silvestru Silvestr a oslava příchodu nového roku – den, na který se celý rok těší řada nadšenců bujarých oslav, velkolepých ohňostrojů, a především dokonalé atmosféry, kterou si užíváme se svými přáteli či nejbližšími ve velkém stylu, a to pouze jednou za rok.
4 tipy, jak se dostat do formy po bujarém silvestru
{loadposition breadcrumb}

4 tipy, jak se dostat do formy po bujarém silvestru

Silvestr a oslava příchodu nového roku – den, na který se celý rok těší řada nadšenců bujarých oslav, velkolepých ohňostrojů, a především dokonalé atmosféry, kterou si užíváme se svými přáteli či nejbližšími ve velkém stylu, a to pouze jednou za rok.

K silvestrovským oslavám však zcela nepochybně patří hlasitá hudba, mnoho dobré zábavy, nejrůznějších pokrmů a samozřejmě mnoho druhů alkoholu. Ve chvíli, kdy je oslava v plném proudu, vůbec nemyslíme na následky svých všemožných kombinací pití a jídla. Bohužel druhý den ráno jen málokdo může říct, že mu není špatně od žaludku a že je schopen dělat i něco jiného než jen nehybně polehávat na gauči u sledování pohádek. A jak se můžeme na Nový rok dát co nejrychleji do formy? Rad a tipů je hned několik:

Prvním a naprosto nejdůležitějším bodem je ihned po probuzení a dále celý den neustále doplňovat tekutiny, nejlépe ve formě nesycených nápojů. Nejlepší je však pít pouze obyčejnou vodu.

Dalším tipem je lehké jídlo. I když máte pocit, že jakýkoli pokrm je to poslední, co chcete vidět, natož snad jíst, nepodceňujte situaci. Jídlo vám může udělat mnohem lépe, protože žaludek má s čím pracovat. A pokud si dáte kvalitní silný vývar či pravou českou česnečku, určitě neprohloupíte.

Pokud není zbytí a hlava třeští jako střep, jakýkoli sebemenší zvuk vám připadá jako rána palicí těsně u hlavy, netrapte se a sáhněte po léku proti bolesti. Náš tip: APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg soft capsules, což je tekutá forma ibuprofenu v měkkých želatinových tobolkách, která přináší mnohem rychlejší úlevu při akutních bolestech.

Někdo z nás více preferuje procházku při čerstvém studeném až mrazivém vzduchu. Tento nápad určitě také není k zahození, otázkou je, kdo se vzdá teplé postele a vyrazí ven. Odvážnější jednotlivci mají na kocovinu jiný zaručený způsob – sport. Pro mnohé z nás je představa pohybu zcela nereálná, někomu však pořádné ‚vypocení se‘ udělá dobře jako nic jiného.

Pokud člověk není schopen dělat vůbec nic než ležet, ideální variantou, jak se zbavit potíží, je pořádný a důkladný spánek. Silvestrovské oslavy mnohdy končí až nad ránem, a proto se spánkový deficit musí nevyhnutelně dohnat. Nevyspalost totiž může být jedním z hlavních důvodů, proč se cítíte tak mizerně.

Ať už se datum 31. 12. zvrhne jakkoli, jistě pro sebe najdete ten nejideálnější způsob, jak si ulevit a zároveň zpříjemnit Nový rok. Nezbývá než doufat, že se vaše kocovina nebude řídit heslem „jak na Nový rok, tak po celý rok“.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
5 triků, jak zvládnout vánoce v klidu
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?
sledujte nás na instagramu