Vanessa Hudgens: Chci Zlatý glóbus!

Vanessa Hudgens: Chci Zlatý glóbus! Vanessa Hudgens: Chci Zlatý glóbus! Krásná herečka od rozchodu se Zacem Efronem září a užívá si života. Kromě svých narozenin chce nyní slavit i jiné události. Například získání Zlatého glóbu.
Vanessa Hudgens: Chci Zlatý glóbus!
{loadposition breadcrumb}

Vanessa Hudgens: Chci Zlatý glóbus!

Krásná herečka od rozchodu se Zacem Efronem září a užívá si života. Kromě svých narozenin chce nyní slavit i jiné události. Například získání Zlatého glóbu.

Ačkoli Vanessa v posledních dnech spíše slaví, než aby pracovala, je to vcelku pochopitelné. Nedávno bouřlivě oslavila své pětadvacáté narozeniny ve stylu Velkého Gatsbyho, za přítomnosti médií a svého přítele Austina Butlera, tudíž byla velkolepost na místě.

Ostatně Vanessa si pořádnou party zasloužila. Nedávno dotočila film Gimme Shelter, na kterém pracovala společně s Rosario Dawson a Brendanem Fraserem. Tentokrát nebude téma podobné všem filmům, které točila doposud. V Gimme Shelter si zahrála těhotnou teenagerku, a to nás možná přivádí k odpovědi na otázku, proč by si herečka přála Zlatý glóbus.

Na jejích oficiálních webových stránkách se totiž nedávno objevila fotografie ikony Marilyn Monroe svírající Zlatý glóbus. Slavná herečka k fotce přidala krátký, ale i přesto výstižný komentář: „A kde je ten můj?“

Budeme doufat stejně jako ty, Vanesso. Třeba na tebe skutečně čeká.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
Čarovný prosinec: zpestřete si život magií
5 vánočních dárků pro něj, které nekupovat