3× dárky pod stromeček last minute

3× dárky pod stromeček last minute 3× dárky pod stromeček last minute Ježíšek klepe na dveře, a vy pořád nevíte, čím obdarovat svoji kamarádku, sestru nebo třeba maminku? Dárky pro ženy, dívky i dámy na poslední chvíli jsou tady!
3× dárky pod stromeček last minute
{loadposition breadcrumb}

3× dárky pod stromeček last minute

Ježíšek klepe na dveře, a vy pořád nevíte, čím obdarovat svoji kamarádku, sestru nebo třeba maminku? Dárky pro ženy, dívky i dámy na poslední chvíli jsou tady!

Lak na nehty & lesk na rty
Nesmrtelná kombinace, která potěší nesmělou slečnu i divokou dračici. Pro jemné typy postačí béžovo-zlaté tóny a sexy vampům udělá radost rudá barva na nehtech i rtech.
Náš tip: Absolute Nails and Absolute Lips in Love with… z Parfumerie Douglas. Tato ojedinělá vánoční kolekce líčidel (do kterých ještě náleží i oční stíny) patří mezi kvalitu, která vypadá i sedí perfektně, a navíc vás ani finančně nezruinuje. Ceny se pohybují od 129 do 209 Kč.

Žehlička…
… nebojte, žehlit se budou vlasy, nikoli prádlo. Skoro každá žena je nespokojená se svými vlasy a taková šikovná žehlička, která vám vlasy nezničí, je nesplněným snem většiny něžného pohlaví. Nová žehlička na vlasy Braun SensoCare tento slib hodlá splnit. Jedná se o zcela novou inteligentní technologii, která na základě senzorického snímání stavu vlasů přizpůsobuje nastavení teploty individuálním potřebám uživatelek. Výsledkem jsou krásné vlasy, nepoškozené tepelným stylingem. Pro takový dárek sice sáhnete hlouběji do peněženky (2899 Kč), ale za krásné vlasy takový pokus určitě stojí.

Šperky, které nestárnou
Keramické šperky se těší popularitě především díky svému materiálu, který je velmi odolný proti oděru a vypadá skvěle. Nejoblíbenější je právě černá keramika v kombinaci s brilianty. Výhody high-tech keramiky jsou dobře známy. Lehký, hypoalergenní materiál nabízí optimální komfort. Snadno se přizpůsobí teplotě vašeho těla. My doporučujeme www.altman.cz.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
5 triků, jak zvládnout vánoce v klidu
3 nejznámější mýty o zubech
sledujte nás na instagramu