3 tipy, jak udržet vlasy fit i během zimy

3 tipy, jak udržet vlasy fit i během zimy 3 tipy, jak udržet vlasy fit i během zimy Zima je pro vlasy náročným obdobím. Jak o ně pečovat a jaký zvolit styling, jsme se zeptali kadeřnice, trojnásobné vítězky soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards a art designérky značky Redken Jany Burdové.
3 tipy, jak udržet vlasy fit i během zimy
{loadposition breadcrumb}

3 tipy, jak udržet vlasy fit i během zimy

Zima je pro vlasy náročným obdobím. Jak o ně pečovat a jaký zvolit styling, jsme se zeptali kadeřnice, trojnásobné vítězky soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards a art designérky značky Redken Jany Burdové.

Střídání teplého suchého vzduchu ve vytopených místnostech a chladného vlhkého vzduchu venku našim vlasům zrovna nesvědčí. Určitě to také znáte. Vlasy elektrizují, poletují, účes nedrží.
„Jakmile jsou vlasy krepaté, suché a elektrizují, znamená to, že jim chybí hydratace. Obzvláště pokud máte dlouhé vlasy, je potřeba se o ně v zimě starat kvalitní hydratační kúrou,“ vysvětluje Jana Burdová.

A jak na styling? „Kvůli vysoké venkovní vlhkosti vám účes příliš držet nebude. Používání žehličky nebo kulmy je nyní zbytečné. V tomto období je nejlepší nechat si upravit střih takovým způsobem, aby vypadal dobře i bez objemu. A jako styling jsou nejlepším řešením přirozené vlny. Ty vám pomůže vytvořit i skvělá nová řada Curvaceous značky Redken, která vlasy zároveň i hydratuje,“ radí Jana Burdová.

Udržet vlasy fit i v zimě není tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. Možná ale teď přemýšlíte, jak jim rychle dodat lesk a zářivost, aby vypadaly krásně hlavně na Štědrý večer. Jana Burdová doporučuje sáhnout po novince: „Značka Redken právě uvedla novou luxusní řadu produktů Diamond Oil, po kterých vlasy nádherně září tak intenzivně, že vyvolávají pocit filmových večírků ve stylu třicátých let.“


Pro více informací a rad můžete kontaktovat Studio Jana Burdová, www.janaburdova.cz.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
5 triků, jak zvládnout vánoce v klidu
5 vánočních dárků pro něj, které nekupovat