Polonahá Lady Gaga pro Versace

Polonahá Lady Gaga pro Versace Polonahá Lady Gaga pro Versace Zpěvačka je zárukou, že cokoli bude propagovat, stoprocentně přitáhne pozornost okolí. Módní značka Versace si je toho velmi vědoma, a tak navázala s Gagou spolupráci.
Polonahá Lady Gaga pro Versace
{loadposition breadcrumb}

Polonahá Lady Gaga pro Versace

Zpěvačka je zárukou, že cokoli bude propagovat, stoprocentně přitáhne pozornost okolí. Módní značka Versace si je toho velmi vědoma, a tak navázala s Gagou spolupráci.

Lady Gaga opět šokuje. Ale tentokrát to nemá s propagací její desky nic společného. Zpěvačka totiž podepsala smlouvu s firmou Versace, a stává se tak tváří jejich kampaně pro jaro 2014.

Internet ihned zavalily fotky kampaně, kterou Gaga nafotila ještě před Vánocemi, a je skutečně na co koukat. Blonďatá diva tentokrát nechala bláznivý make-up ustoupit do pozadí, aby vynikl koncept doplňků Versace, a tak se extravagantní zpěvačka proměnila v modelku.

lady-gaga-versace-ad-vogue-25nov13-pr-1

To, že je Lady G na jedné z fotek nafocená nahoře bez, nikoho snad nepřekvapuje. Gaga je totiž spoluprací s Versace tak nadšená, že sama fotku dala na svoje sociální sítě s přáním do nového roku 2014.

Tak jak se vám nová kampaň líbí?

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?
sledujte nás na instagramu