Justin Bieber a Selena Gomez: společně na Instagramu

Justin Bieber a Selena Gomez: společně na Instagramu Justin Bieber a Selena Gomez: společně na Instagramu Prý naposledy a už definitivně. O čem je řeč? O vzkříšení vztahu Seleny a Justina. Selena prý chce zapomenout na zpěvákovy excesy a dát Justinovi poslední šanci. Jejich fotky mluví za vše.
Justin Bieber a Selena Gomez: společně na Instagramu
{loadposition breadcrumb}

Justin Bieber a Selena Gomez: společně na Instagramu

Prý naposledy a už definitivně. O čem je řeč? O vzkříšení vztahu Seleny a Justina. Selena prý chce zapomenout na zpěvákovy excesy a dát Justinovi poslední šanci. Jejich fotky mluví za vše.

Láska je prý slepá. A tak se není čemu divit, když krásná Selena Gomez dala Justinu Bieberovi poslední příležitost všechny své prohřešky napravit, aby jí dokázal, že on jí za společný vztah stojí.

Ačkoli to zpěvačka původně zapírala, opět se svým ex randí. Nedávno byl slavný pár společně přistižen při projíždce na segwayi a rozhodně se podle svědků nechovali jako přátelé. Justin Seleně slíbil, že je všem rvačkám a opileckým skandálům konec, a tak spolu opět vyrážejí na veřejnost.

Ostatně, Justinův Instagram mluví za vše. Jejich společná fotka, kdy Selena láskyplně zpěváka objímá, sám okomentoval slovy: „Miluju tvůj pohled, když se na mě takhle díváš.“

Takže jejich nekonečný románek pokračuje. Co myslíte, jak dlouho to této hollywoodské dvojici vydrží?

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?