Kirsten Dunst první ambasadorkou L’Oréal Professionnel

Kirsten Dunst první ambasadorkou  L’Oréal Professionnel Kirsten Dunst první ambasadorkou  L’Oréal Professionnel Krásná herečka si podle svých slov splnila sen. Spojila své síly s L’Oréal Professionnel, a tak bude v roce 2014 hrdě reprezentovat hned několik jejich kosmetických novinek.
Kirsten Dunst první ambasadorkou  L’Oréal Professionnel
{loadposition breadcrumb}

Kirsten Dunst první ambasadorkou L’Oréal Professionnel

Krásná herečka si podle svých slov splnila sen. Spojila své síly s L’Oréal Professionnel, a tak bude v roce 2014 hrdě reprezentovat hned několik jejich kosmetických novinek.

Kadeřnické produkty jsou pro tuto herečku jedněmi z nejvyhledávanějších nejen kvůli její lásce k módě, ale hlavně kvůli práci. Kirsten Dunst si neustále pohrává se svým stylem, což značí její vášeň pro módu a trendy. Aby se co nejlépe připravila na novou filmovou roli, je Kirsten ochotná vždy od základu změnit svou barvu vlasů – od tónů červené k zářivé blond, od jemného rafinovaného vzhledu k divočejšímu neukázněnému stylu.

Filmografie Kirsten Dunst čítá přes 50 filmů, což z ní činí jednu z nejproduktivnějších hereček za poslední dvě desetiletí. Kirsten je velmi pečlivá a zvědavá, co život může nabídnout, což jí umožňuje vybírat si své role – od hlavních filmových produkcí až k  nezávislým filmům bořícím hranice.

V roce 2014 bude mít premiéru nejnovější thriller Hosseina Aminiho The Two Faces of January, kde se dále představí Viggo Mortensen a Oscar Isaac. Během ledna se Kirsten Dunst objeví v hlavní roli sci-fi filmu Jeffa Nicholse Midnight Special po boku Joela Edgertona a Michaela Shannona.

„Kirsten Dunst je nadčasově krásnou moderní ženou, která je úzce spjatá s módou. Je silnou osobností, jež se rozhoduje sama za sebe. Její profesionalita a odhodlání být dokonalá dělají z Kirsten Dunst jednu z nejtalentovanějších hereček, které jsem kdy potkala. Má perfektní předpoklady ke ztělesnění nových hodnot L’Oréal Professionnel,“ říká Anne-Laure Lecerf, mezinárodní ředitelka L’Oréal Professionnel. Kirsten Dunst bude tváří tří klíčových kampaní v roce 2014, které se objeví exkluzivně v salonech L’Oréal Professionnel – Wild Stylers od Tecni.ART: Beach Waves a Absolut Repair Lipidum.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?