Miley Cyrus hvězdou kampaně Marca Jacobse

Miley Cyrus hvězdou kampaně Marca Jacobse Miley Cyrus hvězdou kampaně Marca Jacobse Módní svět se diví. Marc Jacobs, slavný návrhář, si do své nové kampaně vybral rebelku a nezkrotnou zpěvačku Miley Cyrus.
Miley Cyrus hvězdou kampaně Marca Jacobse
{loadposition breadcrumb}

Miley Cyrus hvězdou kampaně Marca Jacobse

Módní svět se diví. Marc Jacobs, slavný návrhář, si do své nové kampaně vybral rebelku a nezkrotnou zpěvačku Miley Cyrus.

Nový rok přinesl do módní branže nejedno překvapení. Nejdříve to byla Donatela Versace, když oslovila se svojí novou kampaní Lady Gagu, a nyní také Marc Jacobs vybral pro jaro 2014 slavnou tvář.

A kdo v nové kampani zazářil? Miley Cyrus – zpěvačka, která v poslední době vyvolává jeden skandál za druhým, nyní s vážnou tváří a zcela oblečená pózuje v nové kampani. Je nutno podotknout, že jí to velmi sluší.

Samozřejmě, jak je u návrháře, jako je Marc, zvykem, Miley není první hvězdou, která se pro něj nechala nafotit. Přidala se tak k celebritám, jako jsou Dakota Fanning, Sofia Coppola nebo třeba Victoria Beckham a mnoho dalších.

Ale i Miley je evidentně spoluprací nadšená. Na jedné ze sociálních sítí se nechala vyfotit v tričku od Marca Jacobse, které otevřeně podporuje manželství homosexuálů. Miley jako vždy potřebovala trochu provokovat Ameriku, ale tentokrát alespoň oblečená a bez vulgárních gest. A taková Miley se nám líbí. :-)

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
5 vánočních dárků pro něj, které nekupovat