Scarlett Johansson tváří SodaStreamu

Scarlett Johansson tváří SodaStreamu Scarlett Johansson tváří SodaStreamu Krásná Scarlett Johansson se stane novou reklamní tváří světové značky v oblasti výroby domácí sody. Proč na tuto spolupráci herečka kývla?
Scarlett Johansson tváří SodaStreamu
{loadposition breadcrumb}

Scarlett Johansson tváří SodaStreamu

Krásná Scarlett Johansson se stane novou reklamní tváří světové značky v oblasti výroby domácí sody. Proč na tuto spolupráci herečka kývla?

„Jsme nadšení, že můžeme přivítat nesmírně talentovanou Scarlett Johansson do rodiny SodaStream,“ prohlásil Daniel Birnbaum, celosvětový šéf SodaStreamu. „Scarlett je naší dlouholetou zákaznicí a skalním fanouškem produktů SodaStream. Zároveň může být ostatním vzorem svým zdravým životním stylem a odpovědným chováním vůči životnímu prostředí.“

Scarlett Johansson je přesvědčena, že zdravý životní styl je především plodem pevného odhodlání, odevzdání se svému cíli a vnitřní síly každého z nás. Herečka miluje bublinky už od svého dětství, což ji přivedlo právě k výrobníkům SodaStream. V současnosti patří mezi věrné uživatele a nadšené fanoušky, což dokládá výrobník sody v její kuchyni.

„Sama používám výrobky SodaStream už dlouhá léta a zároveň jimi obdarovávám své blízké,“ říká Johansson. „Závazek společnosti SodaStream vůči zdravému životnímu stylu a zdravější planetě naprosto odpovídá mému přesvědčení. Velice oceňuji schopnost produktů přizpůsobit se rozlišným životním stylům a chutím jednotlivců.“

Dlouhodobá spolupráce bude zahájena uvedením televizní reklamy, v jejíž hlavní roli zazáří právě Scarlett Johansson, během 47. finále amerického fotbalu, známého jako Super Bowl, v neděli 2. února 2014.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?