3 nejlepší outfity na předávání cen SAG

3 nejlepší outfity na předávání cen SAG 3 nejlepší outfity na předávání cen SAG Dvacátý ročník předávání výročních cen amerického Sdružení filmových a televizních herců (SAG) byl jako obvykle plný nezapomenutelných rób a okouzlujících krásek. Přinášíme vám tři nej.
3 nejlepší outfity na předávání cen SAG
{loadposition breadcrumb}

3 nejlepší outfity na předávání cen SAG

Dvacátý ročník předávání výročních cen amerického Sdružení filmových a televizních herců (SAG) byl jako obvykle plný nezapomenutelných rób a okouzlujících krásek. Přinášíme vám tři nej.

Lupita Nyong’o

Jednoznačně nejzářivější kráska večera. Lupita v zářivých tyrkysových šatech byla dokonalou ozdobou večera. Perfektní make-up ve stejných barvách byl už jen bonbonkem na dortu. Herečka, kterou proslavil film 12 let v řetězech, byla nesporně vítězkou.

lupita_nyono_sag_p_2014

Jennifer Lawrence
Flitrované šaty této herečky jednoznačně nenechaly v klidu nikoho z módní policie. Jenn nenechala nikoho na pochybách, že ví, po jakých šatech sáhnout. Předvojem už ostatně byla róba na Zlatých glóbech.

jennifer-lawrence-dior-gown-sag-awards-red-carpet-h724

Natalie Dormer
Tato blonďatá diva rozhodně ví, jak zaujmout. Poté, co si nechala vyholit polovinu hlavy a druhou si nechala natočit jako filmové hvězdy z třicátých let, se rozhodla i takto kombinovat svoji večerní toaletu. Něžné bleděrůžové šaty v kombinaci s geometrickými detaily zaujaly každého.

Natalie-Dormer_-2014-SAG-Awards--03-300x420

Související články:

5 tipů, jak pečovat o pokožku v zimě
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?
sledujte nás na instagramu