Když modelky zlobí: Naomi Campbell

Když modelky zlobí: Naomi Campbell Když modelky zlobí: Naomi Campbell Jsou krásné, slavné, bohaté a jejich vzhled se vyvažuje zlatem. Řeč je o světových topmodelkách. Toto pozlátko je ale nebezpečné, kdekdo se v něm utopí a sláva s sebou často přináší i osobní krachy a pády. Své o tom vědí i slavné supermodelky jako Naomi Campbell, Kate Moss či Karen Mulder. Seriál začínáme se sice sexy, ale nebezpečnou Naomi.
Když modelky zlobí: Naomi Campbell
{loadposition breadcrumb}

Když modelky zlobí: Naomi Campbell

Jsou krásné, slavné, bohaté a jejich vzhled se vyvažuje zlatem. Řeč je o světových topmodelkách. Toto pozlátko je ale nebezpečné, kdekdo se v něm utopí a sláva s sebou často přináší i osobní krachy a pády. Své o tom vědí i slavné supermodelky jako Naomi Campbell, Kate Moss či Karen Mulder. Seriál začínáme se sice sexy, ale nebezpečnou Naomi.

Bouřlivá a zuřivá Naomi Campbell
V srpnu roku 1988 se zcela poprvé v historii objevila modelka tmavé pleti na obálce Vogue, nejvlivnějšího módního magazínu na světě. Z Naomi se rázem stala múza nejslavnějších módních návrhářů a hvězda nejprestižnějších módních přehlídek.

Se vzrůstající slávou však přišly i hvězdné manýry. „Mezi ně patří chození na domluvené schůzky s několikahodinovým zpožděním nebo určování si na poslední chvíli, jaký model bude, či nebude na molu předvádět,“ popisují časté prohřešky přehnaně sebevědomých a náladových krásek tvůrci televizního seriálu Modelky s. r. o., který ukazuje i odvrácenou tvář tohoto jinak blyštivého prostředí. 

Neprofesionální chování se Naomi vymstilo. V roce 1999 skončila její letitá práce  pro luxusní značku Versace. Tehdy se kakaová kráska odmítla spokojit s honorářem 40 000 dolarů za jednu přehlídku, tedy v přepočtu více než tři čtvrtě milionu korun. A klientovi došla trpělivost.

Velice pestrý není pouze její pracovní život, za pozornost stojí i ten soukromý. Léčila se ze závislosti na alkoholu i drogách, musela podstoupit soudem nařízenou léčbu své zuřivosti a absolvovat stovky hodin veřejně prospěšných prací za to, že hodila telefonem po hospodyni, mobilem zaútočila i na svou asistentku a na dva policisty a napadla a zranila novináře. Aktuálně plánuje svatbu a rodinný život se svým partnerem, ruským miliardářem. Ten je ale stále ženatý.

Příběhy modelek můžete sledovat v pořadu stanice CBS Drama Modelky s. r. o.
Příště: Kate Moss

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
5 vánočních dárků pro něj, které nekupovat