První rande a tři místa, kterým byste se měla vyhnout

První rande a tři místa, kterým byste se měla vyhnout První rande a tři místa, kterým byste se měla vyhnout Znáte to. Čeká vás první rande, jste natěšená. Ještě včera jste si představovala, jak báječně dopadne dnešní den. Hodiny strávené u zrcadla, oblečení pohozené po celém pokoji – to je oběť snahy zvolit si nejlépe padnoucí šaty na odpoledne dne D.
První rande a tři místa, kterým byste se měla vyhnout
{loadposition breadcrumb}

První rande a tři místa, kterým byste se měla vyhnout

Znáte to. Čeká vás první rande, jste natěšená. Ještě včera jste si představovala, jak báječně dopadne dnešní den. Hodiny strávené u zrcadla, oblečení pohozené po celém pokoji – to je oběť snahy zvolit si nejlépe padnoucí šaty na odpoledne dne D.

Jenže všechno se může obrátit v marnost kvůli jednomu jedinému rozhodnutí. A to špatné volbě kulisy pro první rande. Tady je několik míst, kterým byste se měla vyhnout, pokud chcete, aby vše dopadlo přesně tak, jak jste si to naplánovala.

Kino jako trest

Možná si řeknete: „Kino? Vždyť je to naprostá klasika.“ Ano, kino je klasika. A mnoho párů si tam mohlo nastartovat krásný dlouhodobý vztah a ještě teď vzpomínají, jak nádherný to byl den. Problém není v kině jako takovém, ale ve volbě filmu. Občas se může stát, že snímek bude obsahovat scény, u kterých se oba budete cítit nesví. A mimochodem, na prvním rande se lidé musejí hlavně poznat. Devadesát minut mlčení a rozpaků pak nezachrání ani dlouhá cesta na tramvaj.

Dáte si?

Pokud máte v plánu vyrazit do restaurace, kde se nabízí degustační menu, nechte si to radši na jindy. Obsluha, která o vás bude pečovat během jídla, se totiž bezpochyby stane nedílnou součástí celého večera. A tak je dost pravděpodobné, že místo všeho, co byste si chtěli říct anebo poslechnout, strávíte čtyřicet procent času tím, že budete děkovat, odmítat anebo uvolňovat místo na talíři pro další pokrm. Uznejte, to není moc romantické.

Kontraproduktivita kamarádství

Pozval vás na oslavu narozenin svého kamaráda nebo kamarádky? Normálně by to byl skvělý nápad, ale vypravovat se na první rande na cizí území, když se spolu ještě ani neznáte, je docela sázka do loterie. Můžete odejít nadšená, mít nového přítele a pár novopečených kamarádů k tomu. Anebo sama, smutná a litovat té hodiny, kdy jste kývla na probádání neznámého.