Když modelky zlobí: Kokainová princezna Kate Moss

Když modelky zlobí: Kokainová princezna Kate Moss Když modelky zlobí: Kokainová princezna Kate Moss Jsou krásné, slavné, bohaté a jejich vzhled se vyvažuje zlatem. Řeč je o světových topmodelkách, které zdobí ta nejprestižnější mola. Toto pozlátko je ale nebezpečné, kdekdo se v něm utopí a sláva s sebou často přináší i osobní krachy a pády. Své o tom vědí i slavné supermodelky jako Naomi Campbell, Kate Moss či Karen Mulder. Pokračujeme s Kate Moss.
Když modelky zlobí: Kokainová princezna Kate Moss
{loadposition breadcrumb}

Když modelky zlobí: Kokainová princezna Kate Moss

Jsou krásné, slavné, bohaté a jejich vzhled se vyvažuje zlatem. Řeč je o světových topmodelkách, které zdobí ta nejprestižnější mola. Toto pozlátko je ale nebezpečné, kdekdo se v něm utopí a sláva s sebou často přináší i osobní krachy a pády. Své o tom vědí i slavné supermodelky jako Naomi Campbell, Kate Moss či Karen Mulder. Pokračujeme s Kate Moss.

Kráska, která dodnes nemá sobě rovnou konkurentku, jež by diktovala módní trendy více než ona sama. Avšak aby se vrátila na pomyslný modelkovský Olymp, musela se hodně snažit.

V roce 2005, ve svých 31 letech, stála Kate na vrcholu své kariéry. Byla hvězdou přehlídkových mol a reklam a její tvář zářila z titulních stran těch nejprestižnějších módních časopisů. Téhož roku se ale objevila v bulvárních časopisech fotka, jak si Kate po boku svého snoubence, rockera Petea Dohertyho, v hojné míře dopřává kokain.

katemosfeature

Šokující zpráva prolétla celým světem a Kate takřka ze dne na den přišla o pracovní kontrakty s renomovanými partnery v řádu milionů liber. Značky, kterých byla tváří, nechtěly mít rázem s ‚kokainovou Kate‘ nic společného. Ta se ale vzchopila, rozešla se s Dohertym a nastoupila na protidrogovou léčbu.

Do roka dostala druhou šanci, dveře k předním značkám a návrhářům se jí opět otevřely.  Topmodelka je v současné době provdaná za kytaristu rockové kapely The Kills Jamieho Hince a podle posledních informací prý vyměnila alkoholové večírky za poklidný rodinný život na venkově. 

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?
sledujte nás na instagramu