Přitažlivá můžete být i v zimě

Přitažlivá můžete být i v zimě Přitažlivá můžete být i v zimě Konečně zima vypadá, jak má. Sněží, teploty směřují dolů, ulice se vylidňují. Jak se i v takovém počasí obléknout, abyste zachovala ženskou eleganci?
Přitažlivá můžete být i v zimě
{loadposition breadcrumb}

Přitažlivá můžete být i v zimě

Konečně zima vypadá, jak má. Sněží, teploty směřují dolů, ulice se vylidňují. Jak se i v takovém počasí obléknout, abyste zachovala ženskou eleganci?

Je jasné, že v zimě se člověk musí přizpůsobit počasí a nemrznout. To však neznamená, že se nutně musíte obléknout do nevzhledného, tvarově nedefinovatelného kabátu, schovat se pod čepici a šálou si skrýt i ústa. Vždy se dá najít kompromis a i v zimě vypadat přitažlivě.

Soustřeďte se na svršek

V obchodech je nesčetné množství kabátů a bund různých tvarů a barev. Vyberte si takový, který bude slušet jenom vám. Zvolte si hravý střih, který podtrhne vaši ženskost. V zimě se nenosí pouze péřovky, obzvlášť ne ve městě. Vyberte si kabát s páskem nebo zvonový tvar kratšího střihu. Sáhněte i po kožichu z umělé kožešiny. Rozhodně zahřeje a budete se cítit krásná a sebejistá.

Nepodceňujte sílu detailů

Nejste majitelkou barevného kabátu, preferujete spíše tlumené odstíny? Nevadí! Pohrajte si s doplňky. Zvolte čepici a šálu stejného stylu. Můžete jich mít více a každý den celý váš outfit bude vypadat jinak. Jednou jste hravá, jindy vážná. Dolaďte pak základní doplňky o rukavice stejného odstínu, a máte vyhráno.

Dokonalý make-up a vlasy

Řasenky a oční linky mají jednu nevýhodu. Nejsou moc věrné, pokud se jedná o déšť a sníh. Moc rychle z vašeho obličeje utíkají a je jedno, jak moc se snažíte je ochránit. Krásné líčení ale potřebujete i v zimě. Pomůže vám větší kapuce anebo šátek, který si na chvíli pochůzek můžete elegantně omotat kolem hlavy. Vybavte si Audrey Hepburn, šátky se nenosí pouze v létě, i v zimě mají šmrnc. Zároveň schovají vaše vlasy a zachrání je před větrem a vlhkostí.

Nohy, nohy, nohy

Sníh a mráz toho moc nezmůže proti vaší ochotě si vzít sukni i v zimě. Punčochy žijí na módním molu a vy je můžete uvést do reality spolu se sukní ke kolenům a elegantními kozačkami. Uznejte, kdy se budete cítit více jako žena, než když je venku bílo a vy jste křehká víla na podpatcích uprostřed vichřice.