Překvapení: Bruno Mars vystoupí při slavném Super Bowlu

 Překvapení: Bruno Mars vystoupí při slavném Super Bowlu  Překvapení: Bruno Mars vystoupí při slavném Super Bowlu V Americe se skutečná hudební sláva neměří penězi, ale vystoupením na události roku – při finálovým zápasu ligy amerického fotbalu, při slavném Super Bowlu. Již za pár dní této prestižní mety v umělecké kariéře dosáhne zpěvák Bruno Mars, a zařadí se tak mezi své hvězdné předchůdce, jako jsou Madonna, Beyoncé či Rolling Stones.
 Překvapení: Bruno Mars vystoupí při slavném Super Bowlu
{loadposition breadcrumb}

Překvapení: Bruno Mars vystoupí při slavném Super Bowlu

V Americe se skutečná hudební sláva neměří penězi, ale vystoupením na události roku – při finálovým zápasu ligy amerického fotbalu, při slavném Super Bowlu. Již za pár dní této prestižní mety v umělecké kariéře dosáhne zpěvák Bruno Mars, a zařadí se tak mezi své hvězdné předchůdce, jako jsou Madonna, Beyoncé či Rolling Stones.

Postavou drobný americký zpěvák začal se zpěvem už v dětství, přelomový bod v jeho kariéře jej čekal v roce 2010. V tomto roce nastartoval svou hvězdnou kariéru debutovým albem Doo-Wops & Hooligans. Singly z alba Just The Way You Are a Grenade se dostaly ihned na přední příčky světových hitparád. Loňský rok strávil Bruno na celosvětovém turné, mezi zpěvákovy destinace se zařadila i Praha, kde vystoupil v listopadu. Recenzenti po celém světě, české nevyjímaje, opakovaně vychvalovali jeho mimořádný talent a precizní vokální projev, který mu také dopomohl k nabídce vystoupit na letošním Super Bowlu.

Vzhled tohoto zpěváka může nejednoho člověka zmást, neboť měří pouhých 165 cm, ale pod touto vizáží se ukrývá neuvěřitelná energie, která jej žene stále kupředu. Vedle řady jiných hudebních ocenění už Mars stačil za svou kariéru posbírat 18 nominací na Grammy. V Americe ho nyní čeká v podobě Super Bowlu další obrovský kariérní úspěch před zraky tisíců fanoušků na stadionu a desítek milionů u televizních obrazovek. Ochuzeni o tento výjimečný zážitek nebudou ani čeští diváci, přímý přenos o půlnoci z neděle 2. na pondělí 3. února vysílají televize Sport1 a Sport2 HD.

5× co jste o Brunovi nevěděli

1.    Jeho otec mu začal říkat Bruno po zápasníkovi Brunovi Sammartinovi, protože měli oba baculaté tváře. Jeho umělecké příjmení Mars vzniklo z faktu, že mu dívky a ženy často říkaly, že „není z tohoto světa“.
2.    Jeho nejoblíbenějším jídlem je kuřecí adobo, národní filipínské jídlo. Navíc se považuje za skvělého kuchaře.
3.    Jako dítěti mu přezdívali malý Elvis, protože jej často napodoboval a vzhlížel k němu.
4.    Mars nevyniká pouze ve zpěvu, ale zvládne hrát na bubny, piano, basu i kytaru.
5.    Mars zbožňuje tetování – zatím má čtyři (první na levém předloktí, druhé na pravém předloktí, třetí na pravém rameni a čtvrté na levém bicepsu).

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?
sledujte nás na instagramu