Něžnost, ženskost, strohost – inspirujte se hvězdnými looky Grammy 2014

Něžnost, ženskost, strohost – inspirujte se hvězdnými looky Grammy 2014 Něžnost, ženskost, strohost – inspirujte se hvězdnými looky Grammy 2014 Pojďte se na Grammy 2014 podívat z jiného úhlu. Přiučte se od celebrit, jak se obléknout, a rozhodně nezůstat bez povšimnutí. Tady jsou čtyři stylizace, které se vám mohou hodit nejen během plesové sezony.
Něžnost, ženskost, strohost – inspirujte se hvězdnými looky Grammy 2014
{loadposition breadcrumb}

Něžnost, ženskost, strohost – inspirujte se hvězdnými looky Grammy 2014

Pojďte se na Grammy 2014 podívat z jiného úhlu. Přiučte se od celebrit, jak se obléknout, a rozhodně nezůstat bez povšimnutí. Tady jsou čtyři stylizace, které se vám mohou hodit nejen během plesové sezony.

Hodná holka Taylor Swift

Taylor Swift si pro hudební večer zvolila stříbrné třpytivé šaty, které elegantně podtrhly postavu mladé zpěvačky. Něžnost a naivita se nedaly zapřít. Šaty pro vystoupení byly ve stejném odstínu, střih se ale lišil. Jednoduchost ozdobená několika výraznými detaily na ramenou a ve výstřihu jí bezpochyby slušela.

2_copy_copy

Nespoutaná Beyoncé

Cena za bad girl celého večera bezpochyby patřila Beyoncé. Zpěvačka se rozhodla prodat svoji ženskost a komplimenty sklízela přímo během předávání cen. Odhalit křivky a skrýt jen to nejnutnější se jí rozhodně povedlo. Na ples se sice tyto dva looky doporučit nedají, v ovládání vlastního těla ale kráska vede.

3_copy_copy

Přísná Madonna

Madonna ve své řadě překvapila obecenstvo naprostou strohostí. Žádné krátké šortky ani korzety. Během celého večera se zpěvačka rozhodla držet pánského stylu. Sice lehce opakovala svou image z roku 2003, kdy si zazpívala spolu s Britney, ale i tak jí to slušelo. Pokud máte šatiček a sukní dost, zkuste se pro jeden večer stát mužem. Kontrast dlouhých vlasů, výrazné rtěnky a rovných linií překvapí a uchvátí.

6

Nepřehlédnutelná Katy Perry

Katy si showbyznys vybrala správně, bez ní by neměl ten náboj rebelie. Během Grammy předvedla pozoruhodnou proměnu. Na červeném koberci se objevila v něžných šatech, které připomínaly cukrovou vatu s hudební příchutí, na pódiu však překvapila jako nezkrotná žena-pavouk. Pokud se inspirujete zrovna Katy, rozhodně si vezměte za příklad šaty z červeného koberce.

9

sledujte nás na instagramu