Čtyři únorové události, které nesmíte zmeškat

Čtyři únorové události, které nesmíte zmeškat Čtyři únorové události, které nesmíte zmeškat Umění nikdy nespí, ani v zimě. Co si pro nás připravil kulturními akcemi nabitý únor? Pojďte se podívat na čtyři události aktuálního měsíce, které si nesmíte nechat ujít.
Čtyři únorové události, které nesmíte zmeškat
{loadposition breadcrumb}

Čtyři únorové události, které nesmíte zmeškat

Umění nikdy nespí, ani v zimě. Co si pro nás připravil kulturními akcemi nabitý únor? Pojďte se podívat na čtyři události aktuálního měsíce, které si nesmíte nechat ujít.

OneRepublic rozhýbe Incheba Arenu

Dne 16. února od 20 hodin prostory pražské Incheba Areny rozezní hudba skupiny OneRepublic. Kapela, která se proslavila hity All the Right Moves a Counting Stars, přijede do Prahy představit svou novou desku a připomenout nejznámější hity. Oslavte s mírným zpožděním Valentýna a užijte si hudbu plnou romantiky a klavíru.

Poznejte nitro Llewyna Davise

Jak vypadal New York v roce 1961 a jak si v tomto městě, které dýchá americkým snem, vedl mladý talentovaný muzikant? Zavítejte od 20. února do kin na film V nitru Llewyna Davise a uvidíte. Těšit se můžete na křehkou Carey Mulligan, známou z famózního snímku Velký Gatsby, Justina Timberlakea a Oscara Isaaca, který ztvárnil nadaného ambiciózního muzikanta.

3_copy_copy_copy

Czech Grand Design je tady

Přijďte se podívat do Národního technického muzea na současné tvůrce v odvětví designu. Kromě kulturního zážitku můžete vlastním hlasem přispět k ocenění svého favorita. Do 23. února je možné hlasovat pro vámi vybraného tvůrce. Podpořte tak v Ceně veřejnosti designéry módy, šperku, grafiky a v neposlední řadě i fotografy. Design je všude kolem nás, dorazte a přesvědčte se.

2

UMPRUM nikdy nespí

Studenti Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze urputně pracují na tom, aby tento svět udělali krásnějším a stylovějším. V prostorách Veletržního paláce budou k vidění ty nejpovedenější a nejzajímavější realizace z minulého akademického roku. Kde tkví zásadní rozpor mezi užitým a volným uměním? Přijďte a zjistěte.

5


sledujte nás na instagramu