5 typů mužů – který je ten váš?

5 typů mužů – který je ten váš? 5 typů mužů – který je ten váš? Ať se žena snaží, jak se snaží, většinou si celý život vybírá ten samý typ muže. Který je ten váš osudový?
5 typů mužů – který je ten váš?
{loadposition breadcrumb}

5 typů mužů – který je ten váš?

Ať se žena snaží, jak se snaží, většinou si celý život vybírá ten samý typ muže. Který je ten váš osudový?

Bad boy

Pro nikoho není tajemstvím, že bad boy je snem mnoha žen. Jenže každá to vidí trochu jinak a většinou dost povrchně. Rozdíl je hlavně v tom, co pro kterou ženu ta špatnost znamená. Pro jednu to může být rozcuchaný hudebník s cigaretou a kytarou. Pro jinou celá věc pouhým kouřením a bohémským zevnějškem nekončí. Vědci se shodují na tom, že se ženám líbí muži, kteří se nebojí postavit systému a žít si po svém. Jedná se o archetyp muže bojovníka.

Znaky: svobodomyslnost, upřímnost, konfliktnost, ležérní vzhled, vlastní názor, pár zlozvyků jako bonus

Hodný kluk

Hodný kluk vyroste a stane se hodným mužem. Traduje se, že hodný musí být nutně nudný, opatrný, učesaný a spořádaný. To je ale velký omyl. To, že je muž dobře vychován, mu nijak nepřekáží žít pestrým životem plným zážitků. Jen nemusí na celé své okolí neustále nadávat, neslušně se vyjadřovat a pít sedmého panáka jen proto, že to málokdo z party dokáže.

Znaky: upravený, dobře vychovaný, sečtělý, má bohatý vnitřní svět, záleží mu na budoucnosti

Bavič

Bavič je vždy nejvíce slyšet a nejvíce vidět. V dospívání takový muž baví spolužáky, následně kolegy v práci. Jenže tento typ je většinou hodně egocentrický a sebestředný, ve společnosti se unaví a někde pak potřebuje vydanou energii načerpat zpátky. Což se děje právě doma. Výsledek – bude se o vás vědět, že máte za partnera toho nejveselejšího člověka na světě, ale kostlivcem ve skříni se stane právě ticho a nevrlost u vás doma.

Znaky: vtipný, pohotový, veselý, rozvinutá gestikulace, žije dneškem

Intelektuál

Muž tohoto typu se zajímá o to, co se děje, ale i o to, co už bylo. Miluje knihy, denní tisk, zprávy (anebo jimi naprosto opovrhuje, aby se zbytečně nerozčiloval). Má bohatý vnitřní svět a tím převážně žije. Ví toho hodně, a bude vědět ještě víc. Společenským akcím se vyhýbá. Má raději svoje úzké okolí, se kterým si má o čem povídat.

Znaky: neustálé čtení, nespokojenost s pokřivením faktů a spekulacemi, široký rozhled, omezená komunikace

Něčí stín

Pak je tu typ muže, který se nedá jasně vyhranit, a to z toho důvodu, že se o to ani nepokouší. Nepřemýšlí o vlastní identitě. Stává se tak stínem svých kamarádů. Myslí si většinou to, co většina. Může být dlouho klidný a nenápadný, jednoho dne se však naprosto promění. Důvod žádný. Jen ho začal ovlivňovat někdo jiný.

Znaky: nerozhodnost, nedefinovatelnost, slyšet je jen jako druhý hlas, o své budoucnosti nic neví

sledujte nás na instagramu