Czech and Slovak Hairdressing Awards vyhlásil nominace

Czech and Slovak Hairdressing Awards vyhlásil nominace Czech and Slovak Hairdressing Awards vyhlásil nominace Kdo bude nakonec tím nejlepším kadeřníkem v České republice a na Slovensku pro rok 2013? To se dozvíme 3. května 2014, ale co tomu předchází, to už víme nyní!
Czech and Slovak Hairdressing Awards vyhlásil nominace
{loadposition breadcrumb}

Czech and Slovak Hairdressing Awards vyhlásil nominace

Kdo bude nakonec tím nejlepším kadeřníkem v České republice a na Slovensku pro rok 2013? To se dozvíme 3. května 2014, ale co tomu předchází, to už víme nyní!

„Letošní ročník má v sobě několik specifik,“ doplňuje Lucie Záhorcová, PPS manažerka Schwarzkopf Professional a organizátorka soutěže. „Nejenže se do Kadeřníka roku 2013 přihlásilo rekordních 99 salonů, ale i celkový počet více než 200 soutěžních setů vypovídá o velkém zájmu kadeřníků a prestiži této nezávislé soutěže.  Příjemně nás překvapily kategorie Pánský komerční účes, kde došlo téměř k dvojnásobnému navýšení soutěžních setů, a Objev roku, kde se přihlásilo dokonce třikrát více účastníků než v posledních letech. A v neposlední řadě nás těší, že se letos mezi nominovanými objevuje mnoho nových jmen, což jen potvrzuje, že v soutěži mohou zazářit všichni nadaní kadeřníci, kteří se nebojí projevit svoji kreativitu a talent.“

Přihlášené soutěžní sety mají přitom dle členů odborné poroty světovou úroveň. Colin Greaney, kreativní ředitel Mahagony z Velké Británie toto jen potvrzuje: „Osobně nevnímám velké rozdíly v úrovni soutěžních prací ve srovnání s Británií. Mezi nominovanými se objevují skutečně výborné kolekce.“ Ocenění získaly přihlášené práce i od porotkyně Marijke Paradiek, výherkyně v kategorii Dámský komerční účes Jižní Holandsko: „Z fotografií jsou cítit již na první pohled různé styly a také je zřejmá snaha v hledání nových možností, jak s účesem pracovat. Mezi soutěžními kolekcemi je mnoho hezkých kompozic, jejichž celkový dojem podpořila dokonalá  provázanost účesu s make-upem a stylingem.“ Rakouský kadeřník roku 2013 Helmut Maier k tomu dodává: „Je zde vidět mnoho vlivů z ostatních zemí a také několik zásadních trendů. Díky tomu, že se mohou kadeřníci vzájemně po celém světě inspirovat, jde i celý vývoj kadeřnického průmyslu mnohem rychleji dopředu – a to je zřetelné i na úrovni soutěžních prací.“

Kdo bude nakonec tím nejlepším kadeřníkem v České republice a na Slovensku pro rok 2013, to se dozvíme 3. května 2014 na slavnostním galavečeru, který se uskuteční v pravém křídle Průmyslového paláce v Praze. Všichni hosté se mohou těšit nejen na  předávání cen vítězům, ale také na moderátorku Adelu Banášovou, tři velkolepé vlasové show, taneční a pěvecké vystoupení a samozřejmě i na tradiční afterparty. Galavečer bude probíhat v slavnostním duchu u kulatých stolů. Na tento finálový galavečer lze zakoupit vstupenky v hodnotě 2500 Kč.

Související články:

5 tipů, jak pečovat o pokožku v zimě
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
5 vánočních dárků pro něj, které nekupovat
sledujte nás na instagramu