Tvářemi kolekce Adidas Women jaro/léto 2014 jsou Ladylicious

Tvářemi kolekce Adidas Women jaro/léto 2014 jsou Ladylicious Tvářemi kolekce Adidas Women jaro/léto 2014 jsou Ladylicious Nová kolekce Adidas Women pro jaro a léto 2014 přináší řadu tanečního oblečení, která zaujme stylovými detaily, moderními střihy a trendy vzory. Stejný dojem v divácích vyvolávají také členky taneční skupiny Ladylicious, které se právě z tohoto důvodu staly tvářemi nové kolekce.
Tvářemi kolekce Adidas Women jaro/léto 2014 jsou Ladylicious
{loadposition breadcrumb}

Tvářemi kolekce Adidas Women jaro/léto 2014 jsou Ladylicious

Nová kolekce Adidas Women pro jaro a léto 2014 přináší řadu tanečního oblečení, která zaujme stylovými detaily, moderními střihy a trendy vzory. Stejný dojem v divácích vyvolávají také členky taneční skupiny Ladylicious, které se právě z tohoto důvodu staly tvářemi nové kolekce.

Tanečnice Veronika Ferancová, Petrita Baculíková, Danica Szelleová, Zuzka Kaduková a Mony Sakmanová jsou každá jiná ve svém tanečním projevu, ale dohromady na parketu vytvářejí vždy perfektní harmonii. Jejich osobnosti a vkus jsou stejně různorodé, jako je oblečení v nové kolekci Adidas Women.

Obuv a oblečení z nové kolekce Adidas se dá skvěle kombinovat. Důkazem mohou být právě holky z Ladylicious. Danica Szelleová nejlépe shrnula svůj přístup: „Inspiraci v tancování nacházím v různých stylech. Vybírám si prvky a pohyby, které se mi líbí, a přetvářím je ve svém stylu. Stejně ráda si hraji i v módě, když vymýšlím styling pro každé vystoupení. Je to vážně zábava!“

Předtím než dívky z Ladylicious spolu začaly vystupovat, znaly se navzájem několik let jako kamarádky a tanečnice. Průlomem v jejich kariéře bylo vytvoření této taneční skupiny speciálně pro soutěž Česko-Slovensko má talent. Dnes mají za sebou vystoupení v hudebních videích, na koncertech, v nejrůznějších televizních projektech, muzikálech, a dokonce i v laserové show. Jejich ženskost, vášeň pro tanec, kreativita a energie, která z nich srší, kdykoli se objeví na parketu, jsou vždy zárukou perfektního vystoupení.

Podívejte se na módní styly tanečnic z Ladylicious na mygirls.adidas.cz a nechte se inspirovat pro nalezení toho pravého outfitu pro vás. Dejte se do tance!

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?