Hnutí za přirozenou krásu konečně i v Čechách!

Hnutí za přirozenou krásu konečně i v Čechách! Hnutí za přirozenou krásu konečně i v Čechách! Nová mezinárodní televizní SHOW, internetová soutěž a možnost stát se světovou tváří módního a kosmetického průmyslu, s názvem The Fashion Hero zahájila svou kampaň. A vy můžete být u toho.
Hnutí za přirozenou krásu konečně i v Čechách!
{loadposition breadcrumb}

Hnutí za přirozenou krásu konečně i v Čechách!

Nová mezinárodní televizní SHOW, internetová soutěž a možnost stát se světovou tváří módního a kosmetického průmyslu, s názvem The Fashion Hero zahájila svou kampaň. A vy můžete být u toho.

Cílem hnutí The Fashion Hero je skoncovat s neodpovídajícím standardem krásy a dovolit světovým značkám, které s hnutím spolupracují, otevřít brány svých reklamních kampaní zdravé a přirozené kráse.

Nový webový portál TheFashionHero.com je nyní on-line a čeká na nové účastníky a účastnice. Kromě on-line registrace hnutí nabízí soutěže a propagační akce ve více než osmdesáti zemích světa. Veřejné hlasování určí padesát semifinalistů z každé země. Sto třicet vybraných finalistek a finalistů z celého světa dostane šanci zastupovat nejen svou zemi v nadcházející reklamní kampani, ale také značky světové módy, jako je Nina Ricci, Esprit, Trussardi, Puma a mnohé další.

TheFashionHero.com vyzývá všechny zájemce a zájemkyně ve věku od 18 do 40 let, bez ohledu na jejich váhu, vzrůst, handicap, rasový původ anebo rodinný stav, k zaregistrování se do soutěže.

„Hnutí je pro každého, kdo někdy snil o tom, že se stane manekýnkou nebo modelem, ale nikdy ho nenapadlo, že by svůj sen mohl skutečně zrealizovat, a to jenom proto, že nesplňoval dnešní nereálný standard módních návrhářů,“ říká Caroline Bernier, zakladatelka hnutí The Fashion Hero.

Webový portál TheFashionHero.com je otevřen pro účastníky, kteří zde zveřejní svoje životní krédo, fotky a videa, mohou zde odvyprávět svůj příběh a vysvětlí zde, proč chtějí reprezentovat svou vlast na rostoucím seznamu renomovaných značek, jako je Planet Beach, Mexx, Tocara, Laboratoire Dr. Renaud, daVinci Dental, SO Original, Trussardi brýle, Nina Ricci, Puma brýle, brýle Esprit, Al Shakour, Kärv a Grand Sirenis Hotels & Resorts. Pak už jen stačí získat dostatečný počet lajků u svého profilu nebo zaujmout porotu, dostat se mezi padesát semifinalistů a odjet na finále do Mexika, kde mohou všichni ihned získat smlouvu na focení kampaně s kteroukoli z uvedených značek.

Konečně můžete ukázat světu, že nejen vyhublé modelky mohou být módními hvězdami. Zkuste to!

Související články:

5 tipů, jak pečovat o pokožku v zimě
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?