Zamrkejte pronikavěji díky očním linkám

Zamrkejte pronikavěji díky očním linkám Zamrkejte pronikavěji díky očním linkám Letos na jaře se bude mrkat ve velkém stylu. Barevně, ostře a pronikavě.
Zamrkejte pronikavěji díky očním linkám
{loadposition breadcrumb}

Zamrkejte pronikavěji díky očním linkám

Letos na jaře se bude mrkat ve velkém stylu. Barevně, ostře a pronikavě.

Oči jsou největší a nejvýraznější ženskou zbraní. Na jaře dostanou nový kabát. Pokud milujete oční linky, kočičí pohled a nespoutané barvy, určitě si s aktuálními trendy v líčení vyhrajete. Vyzbrojte se gelovými očními linkami, tekutými linkami a barevnými očními tužkami, a můžete začít.

Linky na horním víčku

Pokud chcete, aby vaše oči získaly určitou výraznost, a přitom se opticky nezmenšila jejich velikost, naneste oční linky pouze na horní víčko. Kratší a tenčí linii použijte, pokud se vypravujete do školy či zaměstnání. Na večer, oslavy a večírky se můžete vyřádit a použít širší a delší linku. Nebojte se zkusit barvy. Zlaté, modré a zelené linky rozsvítí každé oko.

vr1

Linky na obou víčkách

Pokud se nebojíte experimentů a milujete výrazný look, pusťte se do umělecké tvorby na obou víčkách. Horní víčko můžete podtrhnout po celé délce anebo jemně ve vnitřním koutku a do kočičího trojúhelníku u vnějšího koutku. Spodní jemně přejeďte u vnějšího koutku a do vnitřního můžete pustit perleťovou barvu, což zaručeně rozzáří a osvěží celý pohled.

ob2

Jako v kleci

Oči můžete orámovat od koutku ke koutku. Berte však na vědomí, že při takovém líčení si opticky zmenšíte velikost oči a orámování vnitřního koutku spodního víčka může také tvar oka deformovat. Pokud se ale chystáte na večírek a použijete při líčení trochu barevných stínů, i tato malá deformace se může proměnit ve výhru. Experimentujte a zkoušejte. Jaro je obdobím změn a novinek. Tak začněte u očí.

obv

Rada na závěr: Vyhněte se výrazné rtěnce. Použijte neutrální lesk na rty nebo nude rtěnku, a budete vypadat šik.

sledujte nás na instagramu