Koupel, dortík, stylový film – vykouzlete si víkend uprostřed týdne

Koupel, dortík, stylový film – vykouzlete si víkend uprostřed týdne Koupel, dortík, stylový film – vykouzlete si víkend uprostřed týdne Je teprve úterý, pracovních povinností je tolik, že nevíte, kde dřív začít. Chce to chvíli relaxace. Nečekejte na tři zázračné dny na konci týdne. Udělejte si víkend hned teď!
Koupel, dortík, stylový film – vykouzlete si víkend uprostřed týdne
{loadposition breadcrumb}

Koupel, dortík, stylový film – vykouzlete si víkend uprostřed týdne

Je teprve úterý, pracovních povinností je tolik, že nevíte, kde dřív začít. Chce to chvíli relaxace. Nečekejte na tři zázračné dny na konci týdne. Udělejte si víkend hned teď!

Aby se věci daly do pořádku, potřebujete přeskupit myšlenky, morálně si odpočinout a pak se můžete vrhnout na řešení denních starostí. Není nic lepšího než příjemná relaxace, a to ve třech tak jednoduchých krocích. Až se dnes odpoledne dostanete domů, udělejte si večer jen pro sebe.

Připravte si sladkosti

Představte si ten klid, šálek horkého kakaa, pohár té nejlepší zmrzliny, makronky anebo ovocný dortík. Stavte se cestou domů v obchodě a vezměte si na večer své nejoblíbenější sladkosti. Můžete být o stupeň odvážnější a koupit si ingredience na domácí pečení. Zdánlivě náročný úkol uklidňuje mysl a zároveň navádí atmosféru víkendového rána, kdy člověk nemusí nikam spěchat a cítí vůni cukru a čokolády.

102

Koupel uvolní svaly a zjemní pokožku

Pamlsky již máte připravené. Krok číslo dvě je koupel. Napusťte si vanu, přidejte do vody medovou koupelovou sůl a přípravek na pěnu. Můžete do ní kápnout i trochu smetany. Po smetanové koupeli budete mít něžnou a odpočatou pokožku. Vezměte si módní časopis, ponořte se do horké vody a uvolněte se. Praskající bublinky přidají celé atmosféře melodii odpočinku.

101

Polštáře, film a dortík

Třetím, závěrečným krokem je film. Vyberte si ten nejoblíbenější. Může to být romantická komedie. Nebo snímek, který patří do desítky nejstylovějších filmů všech dob, a možná i naprostá novinka, na kterou jste si myslela, že stále nemáte čas. Hezky si lehněte, vezměte si do postele dortík a kakao a zmáčkněte play. Po takovém večeru, kdy se soustředíte sama na sebe a rozmazlíte se tím nejlepším, budete ráno odpočatá, šťastná a plná sil. A tak se můžete pustit do všedních povinností, jako by to nic nebylo!