Hvězdy milují Marilyn! Kdo je nová Monroe?

Hvězdy milují Marilyn! Kdo je nová Monroe? Hvězdy milují Marilyn! Kdo je nová Monroe? Půvabná vizáž Marilyn Monroe láká hvězdné tváře po desetiletí. Nádherná symbióza ženy vamp a zároveň tak roztomilého stvoření nikdy nezestárne.
Hvězdy milují Marilyn! Kdo je nová Monroe?
{loadposition breadcrumb}

Hvězdy milují Marilyn! Kdo je nová Monroe?

Půvabná vizáž Marilyn Monroe láká hvězdné tváře po desetiletí. Nádherná symbióza ženy vamp a zároveň tak roztomilého stvoření nikdy nezestárne.

Známých žen, které se převlékají za objekt touhy mnoha mužů, neustále přibývá. Každý rok proběhne nejedno focení, během něhož celý tým, počínaje maskérkou a konče fotografem, prostřednictvím jiné hvězdy znova uvádí do života křehkou a smyslnou blondýnku Marilyn Monroe. Podívejte se na ty nejnovější a nejpovedenější proměny.

Miley Cyrus

mils

Tato jednadvacetiletá herečka a zpěvačka se za Marilyn převlékla jako poslední, a to pro nejnovější vydání německé Vogue. Odkaz stylové hvězdy uctívají i tak mladé celebrity, jako je Miley. Štěstím zmiňovaného focení byl bezesporu ten fakt, že ruku k dílu přiložil jeden z nejznámějších módních fotografů – Mario Testino.

Lindsay Lohan

linds

Fotograf Bert Stern, který v roce 1962, šest týdnů před smrtí slavné hollywoodské krásky, zachytil Marilyn objektivem svého fotoaparátu, v roce 2008 opakoval podobné focení s mladou hvězdou Lindsay Lohan pro časopis New York. Herečce se image natolik zalíbila, že hned v roce 2011 pózovala pro pánský Playboy, tentokrát byly snímky daleko smyslnější a vyzývavější než ty první.

Scarlett Johansson

scarl

Jako většina půvabných mladých žen ani Scarlett si nemohla nechat ujít takovou příležitost. Když bylo Scarlett v roce 2009 pouhých 24 let, italská značka Dolce & Gabbana si ji zvolila tváří své první kosmetické linie. Samotný Gabbana se nechal slyšet, že Scarlett je překrásná dívka a přitom je tak svá, a proto se ideálně hodí právě pro Dolce & Gabbana. Při focení a reklamních spotech se Scarlett proměnila v Marilyn.

Charlize Theron

chr

Herečka, která se pyšní Oscarem a Zlatým glóbem, si také vyzkoušela stylizaci Monroe. V roce 2011 si tato jihoafrická rodačka zahrála v reklamě na vůni J’Adore od Dioru, kde se promíchaly záběry ikonických Marlene Dietrich, Grace Kelly a samotné Marilyn Monroe. Dějem je příprava krásek v backstagi na přehlídku francouzského módního domu.

Michelle Williams

michl

Tato herečka si zkusila, jaké to je, být Marilyn, hned několikrát. V roce 2011 si totiž zahrála v životopisném snímku Můj týden s Marilyn v režii Simona Curtise. Michelle se naučila gesta a způsob mluvy hvězdy šedesátých let. Místy z té podoby až mrazí. Následovala lavina focení, kde Michelle Williams Marilyn ztvárňovala znova a znova.

Dá se jen konstatovat, že blond vlasy, rudá rtěnka a perfektně orámované oči jsou jednoduše šik! Která proměna je podle vás nejpovedenější?