TOP 5 zamilovaných filmů

TOP 5 zamilovaných filmů TOP 5 zamilovaných filmů Valentýn je za chvíli, nalaďte se ale na romantiku už teď. Zkoukněte ty nejzamilovanější filmy.
TOP 5 zamilovaných filmů
{loadposition breadcrumb}

TOP 5 zamilovaných filmů

Valentýn je za chvíli, nalaďte se ale na romantiku už teď. Zkoukněte ty nejzamilovanější filmy.

Filmové příběhy plné lásky, něžností a životních zkoušek se v těchto dnech hodí nejvíce. Na konci týdne totiž čeká svátek všech zamilovaných.

Zápisník jedné lásky (The Notebook, 2004)

Láskyplný příběh bohaté dívky Allie a obyčejného kluka Noaha je sice jedním z nejtradičnějších, natočen je však tak intimně, natolik dojemně a citlivě, že se do něj hned vžijete. A rozhodně se do očí Ryana Goslinga a úsměvu Rachel McAdams zamilujete během prvních deseti minut filmu.

Láska nebeská (Love Actually, 2003)

Několik mezi sebou spojených příběhů sice vyvrcholí uprostřed Vánoc, to ale nic nemění na tom, jak krásné jsou. Poukazují také na to, jak je náš svět malý a každý vlastně zná někoho, kdo zase zná někoho, kdo zná nás. A někdo vás zaručeně miluje, i když o tom nic netušíte. Zkuste se porozhlédnout, a prozatím si pusťte film.

Nezapomeň na mě (Remember Me, 2010)

Robert Pattinson, bývalý upír a momentálně herec, který se prokousává dramaty, se předvede v roli smutného kluka, který stojí o pozornost svého otce a během toho potká lásku. Do vztahu se ale vmísí pár náhod, jedna před seznámením a jedna až po něm. A jak to Tyler a Ally vyřeší? Podívejte se sami.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Dvě kamarádky, které jsou rozdílné jako oheň a voda, hledají lásku. Jenže láska má mnoho podob a ne vždy je zřetelně vidět. Anebo naopak to, co se za lásku považuje, může být pouhou chvilkovou vášní. Podívejte se na hvězdně obsazený snímek, a nebudete litovat. Smyslnost je zaručena, a to nejen díky Penélope Cruz.

Titanic (1997)                      

Starou dobrou klasiku snad ani není nutno představovat. Dlouhý krásný příběh dvou zamilovaných lidí zasazený do jedné z nejrozsáhlejších tragédií minulého století. Dojemný cit Rose a Jacka, který se přenese přes hodně překážek, vážně vyzkouší až ledová voda.