Myslí to s vámi vážně? Zjistěte na Valentýna

Myslí to s vámi vážně? Zjistěte na Valentýna Myslí to s vámi vážně? Zjistěte na Valentýna Svátek všech zamilovaných si rozhodně našel místo v kalendáři většiny žen. Některé se na něj těší, některé se ho bojí a některé jsou výjimkou a nepřikládají mu žádný význam.
Myslí to s vámi vážně? Zjistěte na Valentýna
{loadposition breadcrumb}

Myslí to s vámi vážně? Zjistěte na Valentýna

Svátek všech zamilovaných si rozhodně našel místo v kalendáři většiny žen. Některé se na něj těší, některé se ho bojí a některé jsou výjimkou a nepřikládají mu žádný význam.

Pokud patříte do prvních dvou skupin, jistě máte na tento pátek plány. Nemusejí být nějak konkrétní, ale nejspíše očekáváte, že dostanete jednu dvě valentýnky, zajdete do kavárny, možná se dočkáte vyznání lásky anebo absolvujete další krásnou večeři se svým stálým partnerem.

Víte, zda to s vámi váš milovaný myslí vážně?

O Valentýnu už jste spolu mluvili

Muži nejsou ženy, a tak tento svátek plný srdíček, květin a očekávání zas tolik neprožívají. Pro některé z nich je kouzelný čtrnáctý den února dokonce naprostou noční můrou. Vědí totiž, že ženy, i když to neříkají, nejspíše očekávají ohňostroje vášně, romantiky a slibů. Pokud jste se svým partnerem už mluvili o tom, kam si zajdete na večeři, anebo vám slíbil, že chystá překvapení – myslí to s vámi vážně. Ať už to dělá, aby vás potěšil, anebo že je romantik, je věc vedlejší. Důležité je, že mu na vás záleží.

Čekáte, doufáte, ale nic nevíte

To je naprostá klasika dne všech zamilovaných. Napětí, nejistota a čekání k němu jednoduše patří. V případě, že vás partner nakonec zaskočí večerem plným romantiky, máte ten nejkrásnější Valentýn. V opačném případě to bude obyčejný den, který uteče, a nastane další. Pokud váš partner tento svátek ignoruje, nejčastější důvody jsou následující: nemá rád nucené svátky, které diktuje společnost, a dá vám tak najevo svou svéráznost, anebo jakýmsi způsobem váhá – proč, to zjistíte jenom vy.

Rada na závěr

Vše, co se stává, se stává k lepšímu, i když to tak v ten den a okamžik nevypadá. Buď se váš vztah utuží a vy se ještě více sblížíte, nebo se dozvíte o svém milovaném něco nového a pochopíte jeho stanovisko. Pokud ale váš partner nemá pádný důvod neudělat vám radost v den, kdy vám na tom záleží, pak je to na zamyšlení. Nebuďte ale smutná, svátek všech zamilovaných se dá strávit i jinak!

sledujte nás na instagramu