Nejkrásnější slavné páry

Nejkrásnější slavné páry Nejkrásnější slavné páry Není na světě více sledovanějších vztahů než těch slavných. O jména jako Gwen Stefani, Ashton Kutcher nebo Jake Gyllenhaal je velký zájem. Víte, s kým tyto hvězdy randí?
Nejkrásnější slavné páry
{loadposition breadcrumb}

Nejkrásnější slavné páry

Není na světě více sledovanějších vztahů než těch slavných. O jména jako Gwen Stefani, Ashton Kutcher nebo Jake Gyllenhaal je velký zájem. Víte, s kým tyto hvězdy randí?

Ať už slavné páry spolu stále jsou, anebo se rozešly, svým způsobem se stihly zapsat do dějin unikátním stylem, dojemností, kontrastem anebo naprosto dokonalou shodou. Podívejte se tak na několik z nejkrásnějších a nejstylovějších dvojic.

Gwen Stefani a Gavin Rossdale

Jedním z nejstylovějších párů jsou bez pochyb Gwen a Gavin. Zpěvačku, která začínala svou kariéru ve skupině No Doubt a zpěváka skupiny Bush svedla dohromady právě hudba. Americký šarm Gwen a britská ležérnost Gavina jsou vidět jak v jejich tvorbě, tak i ve způsobu oblékání. Dvojice se vzala v roce 2002 a mají spolu dva krásné syny.

gwen1

Emma Stone a Andrew Garfield

Tento pár spojil samotný Spider-Man. Neboli spíše natáčení tohoto velkofilmu. Emma ztvárňuje křehkou Gwen a Andrew Petera Parkera. Vzplanutí vášně a následně vztahu během natáčení není nic výjimečného. Čas od času se jedná o marketingový tah filmařů. Upřímnosti této dvojice ale věříme.

garfield1

Justin Timberlake a Jessica Biel

Tento pár evidentně ví, jak se oblékat. V jejich případě to nevypadá nastrojeně, ale naprosto přirozeně. Styl mají oba v malíčku. I když to chvíli vypadalo, že už spolu nebudou, láska zvítězila a od roku 2012 jsou manželé.

justin1

Jake Gyllenhaal a Alyssa Miller

Modrooký krasavec nominovaný na Oscara a modelka Victoria’s Secret se sice před nedávnem po šestiměsíčním vztahu rozešli, ale to nic nemění na tom, že jim to spolu slušelo. Herec a modelka jsou sice dost klasickou kombinací, ale vztah se staví na povaze jednotlivců, a jak to dopadne, rozhodne až společný život. Každopádně třiatřicetiletý herec je momentálně sám. Která dívka ho dokáže oslnit tentokrát, to se teprve uvidí.

jake1

Mila Kunis a Ashton Kutcher

Stará láska nerezaví. A pokud ne láska, tak přinejmenším náklonnost. Tito herci se poprvé potkali během natáčení legendárního seriálu Zlatá sedmdesátá, který diváci spatřili už v roce 1998. Pár let uteklo a dvojice se znovu setkala, a jak je vidět, hodně se k sobě hodí. Oba milují sportovní oblečení a domácí pohodu.

kutcher1_copy

sledujte nás na instagramu