Hokejisté bez dresů: HOT, or NOT?

Hokejisté bez dresů: HOT, or NOT? Hokejisté bez dresů: HOT, or NOT? Poslední týdny se mimo jiné nesou ve znamení hokeje. Jak vypadají Plekanec, Wick, Radulov anebo Gustavsson bez dresů? Jinak!
Hokejisté bez dresů: HOT, or NOT?
{loadposition breadcrumb}

Hokejisté bez dresů: HOT, or NOT?

Poslední týdny se mimo jiné nesou ve znamení hokeje. Jak vypadají Plekanec, Wick, Radulov anebo Gustavsson bez dresů? Jinak!

Hokej je kontaktní sport, a tak jsou hráči oblečeni od hlavy až k patě. Hokejové dresy bez pochyb patří k těm nejatraktivnějším – ať už se tým rozhodne pro historickou výzbroj, či jde s dobou a to, do čeho se národní hrdinové obléknou, obměňuje. V okamžiku, kdy hokejista odkládá pro diváka obvyklou helmu a veškeré chrániče, většinou vypadá tak trochu jinak.

Nejčastěji je můžete vidět na ledě NHL a KHL. Ale jednou ročně kvůli mistrovství světa v ledním hokeji nebo jednou za čtyři roky během zimní olympiády se hokejisté oblékají do národních dresů a jsou připraveni rvát se jako lvi o zlato pro svou zem.

V běžném životě jsou oblečeni tak, jak je neznáme. Podívejte se na čtyři hráče, kteří jsou oslavováni pro svůj hokejový úspěch. Daří se jim v soukromí vypadat stejně dobře jako na ledě?

Tomáš Plekanec – Česká republika. Kladenskému rodákovi je 31 let a měří 179 centimetrů.

plech

Roman Wick – Švýcarsko. Tomuto sympaťákovi je 28 let a měří 188 centimetrů.

wicka

Alexandr Radulov – Rusko. Útočníkovi, který pochází z Nižného Tagilu, je 27 let a měří 186 centimetrů.

rads

Jonas Gustavsson – Švédsko. Brankáři žluto-modrých je 29 let a měří 191 centimetrů.

gustvsf

sledujte nás na instagramu