Jak si udělat opravdové lázně doma?

Jak si udělat opravdové lázně doma? Jak si udělat opravdové lázně doma? Toužíte po opravdových lázních, kde budete hýčkaná od hlavy až k patě, ale momentálně není čas do nějakého takového místa vyrazit? Udělejte si pravé lázně jako z Turecka právě u sebe v koupelně.
Jak si udělat opravdové lázně doma?
{loadposition breadcrumb}

Jak si udělat opravdové lázně doma?

Toužíte po opravdových lázních, kde budete hýčkaná od hlavy až k patě, ale momentálně není čas do nějakého takového místa vyrazit? Udělejte si pravé lázně jako z Turecka právě u sebe v koupelně.

Nejprve fakta
Podstatou starobylého rituálu odehrávajícího se v hammamu, tj. tradičních tureckých lázních, je očista celého těla. Po staletí byly lázně důležitou součástí asijské kultury. Hammam je parní lázeň původem z Turecka, která vás zavede na cestu plnou relaxace a odhalování tajemství vašeho těla i ducha.

Vydrhněte se

Úvodním rituálem, který se v hammamu odehrává, je dokonalé vydrhnutí pokožky těla. Pokud máte při ruce tělový peeling, není nic lepšího než si nejprve vlézt do sprchy a pořádně se prokrvit peelingovou masáží. Pokud tento produkt postrádáte, postačí lufa nebo houba.

Mazlete se
Poté následuje jemná péče, založená na lehkých dotycích. Naneste na pokožku celého těla vysoce zpevňující tělový krém a prociťte obnovu a výživu pokožky celého těla. Tělo zjemněné peelingem absorbuje mnohem více krému než po normální koupeli.
Masírujte
Masírování stimuluje krevní oběh a pomáhá z těla odstraňovat negativní prvky. Navíc díky unikátní kombinaci různých olejů bude vaše pokožka dokonale hladká a vyživená. Tip: Díky výtažku z léčivého eukalyptu představuje Hammam Massage od Rituals luxusní, hřejivý, osvěžující a posilující masážní olej.
Navoňte se
Aroma má cenný význam pro turecké lázně a pro celou tureckou kulturu. Základem jsou vůně olejů a vitálních ingrediencí se saunovými párami, které uvolňují dýchací cesty a osvěžují mysl. Neopakovatelnou atmosféru hammamu můžete zažít díky produktům ze stejnojmenné řady z produkce RITUALS.
Tip Joyonline.cz: Pokud si chcete dopřát relaxaci a očistu celého těla v duchu hammamu, vyzkoušejte některý z produktů RITUALS z řady Hammam, která vás přenese do atmosféry Orientu.

Související články:

5 tipů, jak pečovat o pokožku v zimě
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?