Adam Brody a Leighton Meester si řekli své ano!

Adam Brody a Leighton Meester si řekli své ano! Adam Brody a Leighton Meester si řekli své ano! Největší hvězdy seriálů Gossip Girl a The O. C. se po nedávném zasnoubení v naprostém utajení staly panem a paní Brodyovými.
Adam Brody a Leighton Meester si řekli své ano!
{loadposition breadcrumb}

Adam Brody a Leighton Meester si řekli své ano!

Největší hvězdy seriálů Gossip Girl a The O. C. se po nedávném zasnoubení v naprostém utajení staly panem a paní Brodyovými.

Ten, kdo čekal, že Seth Cohen a Summer Roberts, kterou ztvárňuje malá, křehká Rachel Bilson, a Blair Waldorf a Chuck Bass, kterého do života uvedl Ed Westwick, přenesou vztahy z obrazovek do reality a navždy skončí spolu, se mýlil. Nakonec si našli lásku jinde.

Sedmadvacetiletá herečka a zpěvačka Leighton a čtyřiatřicetiletý šarmantní herec Adam si na sebe počkali. Ve své době byly oba seriály naprostým hitem, ale že hlavní hrdinové z opačných koutů Ameriky najdou jeden druhého o něco později, a to v reálném životě, by si myslel málokdo.

Podrobnosti o průběhu svatby nejsou k dispozici, jelikož probíhala v naprosté tajnosti. O to je romantičtější. Láska nepotřebuje miliony objektivů fotoaparátů a on-line komentář. Gossip Girl by byla hodně zklamaná, že jí unikla tak velká novina. Nedá se ale nic dělat. Přejeme paní a pánovi Brodyovým šťastné manželství a více filmových úspěchů!

sledujte nás na instagramu