Top přehlídky londýnského fashion weeku

Top přehlídky londýnského fashion weeku Top přehlídky londýnského fashion weeku Vivienne Westwood Red Label, Matthew Williamson and FASHION EAST. Ti nás nejvíce zaujali na londýnském fashion weeku. A co se líbilo vám?
Top přehlídky londýnského fashion weeku
{loadposition breadcrumb}

Top přehlídky londýnského fashion weeku

Vivienne Westwood Red Label, Matthew Williamson and FASHION EAST. Ti nás nejvíce zaujali na londýnském fashion weeku. A co se líbilo vám?

Speciální pohled na zákulisí přehlídkového kolotoče si můžete užít právě díky vlasovým mágům ze společnosti TONI & GUY Hair Meet Wardrobe. Již čtvrtou sezonu jsou partnerem přehlídky Vivienne Westwood Red Label. Minulé styly byly inspirovány filmovými hrdinkami či lesními bytostmi, tudíž se i tentokrát diváci mohli těšit na něco velmi speciálního. A opravdu.

Viv-Final

Jednoduše elegantní a šik, taková byla přehlídka Matthewa Williamsona. Očekávejte neuvěřitelně lesklé účesy, při kterých budete přemýšlet, jak jich také dosáhnout. Tyto účesy byly díky inovacím od TONI & GUY Hair Meet Wardrobe korunkou krásy modelek této nádherné přehlídky.

1622596_10152233344988516_1283315223_n

To nejvíc cool z londýnského fashion weeku je k vidění na přehlídkách mladých návrhářů z labelu FASHION EAST, který každoročně představuje ty nejnadějnější nováčky sezony. Mimořádné úplety Helen Lawrence a androgynní grunge Louise Alsop, to byly novinky, které se pod vedením Lulu Kennedy připojily k Ashley Williams a dalším mladým hvězdám londýnského módního nebe.

fashion-east

Fény jsou v pohotovosti, backstage je připravena. Vypadá to, že kolekce podzim/ zima 2014 přinese ty nejžhavější trendy v historii. A to nejen v módě, co myslíte? :-)

sledujte nás na instagramu