Diář jako módní doplněk

Diář jako módní doplněk Diář jako módní doplněk Ať už ho vlastníte, anebo se na to teprve chystáte, zkuste se na něj podívat z trochu jiného úhlu.
Diář jako módní doplněk
{loadposition breadcrumb}

Diář jako módní doplněk

Ať už ho vlastníte, anebo se na to teprve chystáte, zkuste se na něj podívat z trochu jiného úhlu.

Musíte si pamatovat tolik informací, že hlava už dávno nestačí. A to ne proto, že byste měla špatnou paměť. Spíše pro jistotu. Dokola si opakovat, že v pátek mezi první a druhou máte pracovní schůzku a v půl čtvrté je deadline, se sice dá, proč to ale dělat, když nemusíte.

V době, kdy mobilní telefony umějí snad vše, na co si člověk vzpomene, starý dobrý diář stále má své místo v kabelce, doma, v autě, v podstatě všude. Ať už jste zvyklá diář používat, nebo se na to teprve chystáte a svět velkých, malých, barevných, drahých a levných je pro vás naprosto neznámý, podívejte se na něj trochu jinak, z pohledu vlastní osobnosti. Nečekejte na každoroční výtisk několika módních časopisů, ke kterým je přibalen i diář. Vyberte si ho sama.

Musí vám totiž vyhovovat. Jenom vy víte, že si vyberete malý, protože se lépe drží a vejde se i do menší kabelky. Nebo větší, protože si ráda kreslíte, a tak na to máte více prostoru. Zkuste se na diář podívat jako na módní doplněk. Telefon se jím stal tak nějak samozřejmě, kabelka už dávno byla tím největším odrazem naší osobnosti. Ale diář se o to stále musí trochu prát.

1

Obyčejný diář má oproti elektronickému provedení jednu velkou výhodu – informace, které do něj napíšete, se nikdy samovolně nevytratí. Narozeniny rodiny a kamarádů jsou v něm krásně a přehledně zvýrazněny. A také může skrývat náhlé nápady, citace a filmové premiéry.

Najděte si takový, který podtrhne vaši osobnost svým vnějším provedením a povahové rysy se zachovají uvnitř. A budete mít o jeden módní doplněk více a vždy po ruce!

sledujte nás na instagramu