Vášnivý polibek: Miley Cyrus a Katy Perry

Vášnivý polibek: Miley Cyrus a Katy Perry Vášnivý polibek: Miley Cyrus a Katy Perry „I kissed a girl and I liked it“ – tak tuhle písničku si vypůjčila Miley od Katy, když ji vášnivě políbila.A vy se podívejte jak jim to šlo.
Vášnivý polibek: Miley Cyrus a Katy Perry
{loadposition breadcrumb}

Vášnivý polibek: Miley Cyrus a Katy Perry

„I kissed a girl and I liked it“ – tak tuhle písničku si vypůjčila Miley od Katy, když ji vášnivě políbila.A vy se podívejte jak jim to šlo.

Není třeba se bát, ani jedna z obou mladých dam se nepřidala (alespoň oficiálně) k populární čtyřprocentní populaci, ale zároveň se není čemu divit, že když se dvě kamarádky potkají, dají si najevo radost ze setkání vášnivým polibkem.

Miley během svého velice provokativního koncertního turné Bangerz Tour navštívila i velmi populární Los Angeles a na svoji show pozvala i dlouholetou kamarádku Katy Perry.

cyrus_perry_894526771

A jak už to u těchto děvčat bývá zvykem, není moment, kdy by na sebe nechtěly upozornit, a tak Miley při svém songu Adore You přišla pozdravit Katy, která jí fandila v první řadě.

Katy stihla koncert jen tak tak, právě se totiž vrátila z Milána, kde na fashion weeku předváděla na přehlídce pro Moschino. A tak za to od Miley dostala pořádnou pusu. Ostatně podívejte se sami. :-)

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?
sledujte nás na instagramu