Rihanna oslavila 26 – co na to její vlasy?

Rihanna oslavila 26 – co na to její vlasy? Rihanna oslavila 26 – co na to její vlasy? Když chameleon, tak vždy a všude. Rihanna ví, jak na to.
Rihanna oslavila 26 – co na to její vlasy?
{loadposition breadcrumb}

Rihanna oslavila 26 – co na to její vlasy?

Když chameleon, tak vždy a všude. Rihanna ví, jak na to.

V současné době patří k nejvýraznějším osobnostem showbyznysu. V neposlední řadě je to díky extravagantním nehtům, neobvyklým kombinacím oblečení a jejímu soukromému životu. Jenže tím, co je u Riri nejvíce pod drobnohledem, jsou její vlasy.

Rihanna je totiž naprostý chameleon a vypadá to, že kdyby neměnila sestřihy a styl úpravy vlasů tak často, nebyla by to ona. Svým zevnějškem inspiruje nejen ženy, ale i muže.

Před týdnem oslavila své 26. narozeniny. Od okamžiku, kdy jako bouřka vtrhla do světa hudby s písní Pon de Replay v roce 2005, uteklo hodně vody, barev na vlasy a stovky a stovky mililitrů laku.

Image hodné holky z Barbadosu poměrně rychle vystřídala role té špatné, která zkouší, co jí projde. Na rozdíl od pár celebrit, které se o to pokoušejí příliš okatě, Rihanna vždy respektovala určitou hranici, kterou by překročit neměla. A tak následovala řada úspěšných duetů, několikanásobná změna stylizací, dvě sošky Grammy a armáda fanoušků, kteří buď obdivují zpěvaččin zevnějšek, anebo její zpěv.

Chcete inspiraci? Tak se podívejte.

rikola

sledujte nás na instagramu