Sex na ex: 3 tipy, kde se v zimě rychle pomilovat

Sex na ex: 3 tipy, kde se v zimě rychle pomilovat Sex na ex: 3 tipy, kde se v zimě rychle pomilovat Občas není na škodu, když se svým miláčkem už do ložnice samou vášní nestihnete doběhnout. Ale teď, když je ještě zima? Víme, kde se dá zvládnout pravá rychlovka bez mrznutí. :-)
Sex na ex: 3 tipy, kde se v zimě rychle pomilovat
{loadposition breadcrumb}

Sex na ex: 3 tipy, kde se v zimě rychle pomilovat

Občas není na škodu, když se svým miláčkem už do ložnice samou vášní nestihnete doběhnout. Ale teď, když je ještě zima? Víme, kde se dá zvládnout pravá rychlovka bez mrznutí. :-)

1. Kabinka v soláriu (v obchodě, fitcentru anebo bazénu)
Je to občas složité a nebezpečné, ale až 56 procent mužů v nedávném průzkumu prozradilo, že by chtělo zkusit sex na veřejném místě i v případě rizika, že je kdokoli může objevit. Tak proč se k miláčkovi nenápadně ‚nepřimotat‘ do kabinky a pěkně se k němu nepřitulit? Na takovou návštěvu fitnessu určitě jen tak nezapomene.

2. Relaxační prostory
Sice vás za to hotelový personál milovat nebude, ale taková návštěva soukromé vířivky nebo sauny není vůbec na škodu. Máte soukromí jen pro sebe alespoň na pár minut a sex ve vířivce dokáže být opravdu vzrušující. Jen v sauně nechte sexy hrátky raději až na dobu, kdy budete odpočívat na lehátkách. Milování v sauně totiž může být pro některé riskantní.

3. Návštěva u známých
Sice nedoporučujeme milování v posteli vašich kamarádů, když u nich budete na návštěvě, ale taková malá rychlovka v koupelně nebo na toaletě během večírku je opravdu skvělá. Jen pozor na to, abyste zamkli. :-)

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?
sledujte nás na instagramu