3× nejdražší dětské pokoje celebrit

3× nejdražší dětské pokoje celebrit 3× nejdražší dětské pokoje celebrit Ať už supermodelka Heidi Klum, herečka Gwyneth Paltrow, nebo manželský pár Beyoncé a Jay-Z , všechny tyto celebrity chtějí dopřát svým dětem ten největší luxus a pokoj snů, i když na někoho může působit spíš jako kýč. Celebrity i přesto investují do šílených barevných pokojů nehorázné sumy peněz a vystavují je na odiv fascinovaným televizním štábům.
3× nejdražší dětské pokoje celebrit
{loadposition breadcrumb}

3× nejdražší dětské pokoje celebrit

Ať už supermodelka Heidi Klum, herečka Gwyneth Paltrow, nebo manželský pár Beyoncé a Jay-Z , všechny tyto celebrity chtějí dopřát svým dětem ten největší luxus a pokoj snů, i když na někoho může působit spíš jako kýč. Celebrity i přesto investují do šílených barevných pokojů nehorázné sumy peněz a vystavují je na odiv fascinovaným televizním štábům.

Osm milonů za houpacího koníka
Skvělé americké zpěvačce Beyoncé a rapperovi Jay-Z se v lednu 2012 narodila holčička jménem Blue Ivy Carter. Oba rodiče pro ni chtějí samozřejmě jen to nejlepší a již před jejím narozením zakoupili designovou postýlku za 3500 dolarů (70 000 Kč), dětskou vysokou židličku s křišťály za 10 000 dolarů (200 000 Kč) a vaničku v podobném stylu za 7000 dolarů (140 000 Kč). „Aby pokoj pro dcerku vypadal opravdu pohádkově, nezapomněli ani na postýlku od PoshTots ve tvaru Popelčina kočáru za 30 000 dolarů. Jay-Z s Beoyncé tak utratili neskutečných 240 000 dolarů za pokojíček pro svoji prvorozenou dcerku,“ uvádějí tvůrci televizního pořadu Nóbl dětské pokoje (u nás vysílá Fine Living). Jako správný táta nezapomněl Jay-Z ani na koupi houpacího koně. Nebyl by to ale slavný rapper, kdyby nepřišel opět s něčím originálním. ‚Neobvyklý‘ houpací kůň byl ručně vyrobený ze zlata a tatínka vyšel v přepočtu na bezmála 8 000 000 Kč (400 000 dolarů). Kromě toho pořídil i magický mlýn jako hrací domeček na zahradu a miniautíčko Bugatti.

beyonce-blue-ivy-main

Budoár s pravými křišťály
Krásná supermodelka Heidi Klum a charismatický britský zpěvák Seal tvořili do roku 2012 pohádkový pár. Ale i přes rozvodové řízení jsou stále milujícími rodiči svých čtyř nádherných potomků. Při výběru vybavení dětského pokoje a hraček se také zrovna nedrželi zkrátka. A tak není divu, že na zahradu pořídili nádherný hrací domeček ve tvaru luxusní pirátské lodi. A jaká že byla cena? V přepočtu na české poměry neuvěřitelných 518 000 Kč (25 900 dolarů). „Tato loď má dva vstupy, originální balkony, zbraně a originální stěžeň. Aby toho nebylo málo, zařídili pro dcerku Leni světle laděný růžový budoár zdobený křišťály za 10 000 dolarů,“ popisují tvůrci televizního dokumentu Nóbl dětské pokoje, kteří se zaměřili na ty nejluxusnější pokojíčky pro děti.

AG016744_02-960x1005

Piráti v luxusu
Americká herečka Gwyneth Paltrow a její manžel, zpěvák ze skupiny Coldplay, patří také k celebritám, které pro své dětí koupí jakoukoli hračku či nábytek, ať vypadá šíleně a nevkusně. Většina zahraničních hvězd zřejmě ujíždí na filmech o pirátech. Jinak si nelze vysvětlit, že Gwyneth nechala pro svého syna Bruce zřídit pokoj v pirátském stylu. Zdi pokoje jsou v designu moře a místnosti vévodí obrovská postel ve tvaru lodi.

gwyneth-paltrow-kids-porto-cervo-cuties-1-500x752

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?