Tři důvody, proč nosit culík

Tři důvody, proč nosit culík Tři důvody, proč nosit culík Módní přehlídky ovládly culíky různých variací. Samotný módní král Karl Lagerfeld se rozhodl učesat své modelky přesně tímto způsobem.
Tři důvody, proč nosit culík
{loadposition breadcrumb}

Tři důvody, proč nosit culík

Módní přehlídky ovládly culíky různých variací. Samotný módní král Karl Lagerfeld se rozhodl učesat své modelky přesně tímto způsobem.

A věděl proč. Není totiž culík jako culík. Ne vždy se musí jednat pouze o účelovost, díky které se lépe soustředíte anebo si navodíte atmosféru pohodlí. Tento typ účesu totiž umí zázraky. V určitých případech se stává dokonce i doplňkem. Stereotypy, které se na culíky vážou, budou příští sezonu jednoznačně zbořeny. Podívejte se na tři důvody, proč si vlasy spoutat, a hlavně jak.

Odhalte obličej, ukažte profil

Snad tou největší výhodou culíku je to, že vás naprosto promění. Jste zvyklá používat gumičku jenom doma, když se potřebujete soustředit, anebo v posilovně, aby vás prameny nerozčilovaly na cestě k perfektní postavě? A co si zavázat vysoký, hladký, elegantní culík na společenskou událost? Hned se vám prodlouží krk, odhalí se lícní kosti a profil získá na kráse. Rozpuštěné vlasy čas od času potřebují zkrotit, udělejte to ale stylově.

culik1

Chameleonem můžete být i vy

Vzhledem k tomu, že se culík může uvázat na několik různých způsobů, máte před sebou možnost poznat se jinak. Pohrajte si s pěšinkou. Uvidíte, že nebudete vypadat stejně, až vyzkoušíte pěšinku na straně anebo přímo uprostřed. Výška culíku přitom řídí náladu celého looku. Pokud si vlasy uhladíte a zavážete si je dole, budete působit seriózně. Pokud si však uděláte pěšinku na straně hlavy, k tomu si vlasy jemně načechráte a uděláte si culík výš či uprostřed – dosáhnete tak hravého looku, který se hodí k proměnlivému jarnímu počasí.

Okamžik překvapení

Buďte kreativní. Pojměte culík jako samostatný doplněk. Chcete si odkrýt obličej a ukázat krk, ale nechcete působit chladně – ozdobte si vlasy. Přidejte do culíku ozdobné peří, barevné stuhy anebo si jednoduše obarvěte pár pramenů dočasnou barvou na vlasy. Jedním slovem experimentujte, je tu jaro!

sledujte nás na instagramu