5 rychlých triků, jak se zbavit stresu!

5 rychlých triků, jak se zbavit stresu! 5 rychlých triků, jak se zbavit stresu! Zažeňte stres pomocí jednoduchých triků. Rychle a jednoduše!
5 rychlých triků, jak se zbavit stresu!
{loadposition breadcrumb}

5 rychlých triků, jak se zbavit stresu!

Zažeňte stres pomocí jednoduchých triků. Rychle a jednoduše!

Vyhazov z práce, partnerova nevěra nebo hádka s kamarádkou. Stresové situace přichází rychle a nečekaně ale zbavit se jich většině žen už tak rychle nejde. Jak se tedy dostat do rovnováhy tak, aby jste se nezhroutila.
Léčba hudbou


Je vědecky ověřeno, že hudba lidem pomáhá ať už se octnou v jakékoliv situaci. Nemusíte hned nutně ve stresu pouštět CD Bethoweena, ale postačí si zapnout obyčejné rádio a vnímat jeho tóny. Ihned budete klidnější a nebudete poslouchat jen svoje myšlenky.

Žvýkání stres zahání


Pokud žvýkáte žvýkačku, zvyšujete tím průtok krve do mozku a to podle vědců odvádí pozornost od různých stresorů, kterým se vystavujete. Takže jeden balíček noste pro jistotu v kabelce, nikdy nevíte, kdy se může hodit.

Utečte tomu!


Nic neprovětrá hlavu toik jako pohyb a tak pokud zrovna stojíte přes stresovou situací, doporučujeme rychlou svižnou procházku a nebo pokud vám to situace dovolí, rovnou běh. Myšlenky se utříbí, hlava provětrá a vy můžete jednat.
Vypište se z toho


Není to zrovna nejrychlejší metoda, ale pokud máte před sebou těžké rozhodování, dejte své myšlenky na papír. Pište a pak si své postřehy přečtěte. Donutí vás to se na svůj problém podívat i z jiného pohledu.
Úklidem ku zdraví...
...alespoň k tomu psychickému. Protřiďte šatní skříň, ukliďte si v lednici nebo umyjte okna. Váš mozek se zaměstná manuální prací a vy se ze stresové situace dostanete do myšlenkové relaxace.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?