Jessica Alba se stala novou tváří značky Braun

Jessica Alba se stala novou tváří značky Braun Jessica Alba se stala novou tváří značky Braun Jessica Alba slaví jeden úspěch za druhým. Stala se novou beauty ambasadorkou značky Braun.
Jessica Alba se stala novou tváří značky Braun
{loadposition breadcrumb}

Jessica Alba se stala novou tváří značky Braun

Jessica Alba slaví jeden úspěch za druhým. Stala se novou beauty ambasadorkou značky Braun.

Herečka, která byla v minulosti nominována na cenu Zlatý glóbus, bude od března 2014 vystupovat v nové reklamní kampani značky Braun, která využije TV, tisk a on-line média, stejně jako reklamy v místě prodeje.

„Jessica Alba je silná, cílevědomá žena, které záleží na druhých, a je proto ideální ambasadorkou. Jejím úkolem bude hovořit o vlivu, jaký má krása a naše produkty na to, aby se každá žena cítila co nejlépe. Braun si na Jessice cení především grácie, s jakou zvládá náročnou práci herečky a ještě náročnější roli dobré matky,” uvedla Alessandra Dolfini, globální marketingová ředitelka značky Braun.

Poselství značky Braun spočívá ve vývoji přístrojů, jež zmáčknutím tlačítka boří bariéry stojící v cestě za krásnými vlasy a pokožkou. Cílem značky Braun je umožnit ženám, aby se samy sobě líbily a navenek vyzařovaly sebedůvěru, která jde ruku v ruce s pocitem, že jste krásná. Jessica je ideální ženou, s jejíž pomocí může značka Braun tuto vizi komunikovat.

Jessica Alba je herečkou, známou obhájkyní práv žen a matka dvou dívek. Jako herečka se poprvé představila ve dvanácti letech. Po ukončení střední školy působila v divadle Atlantic Theatre Company a následně zazářila pod taktovkou Jamese Camerona ve sci-fi filmu Temný anděl, čímž se zapsala do povědomí diváků po celém světě. Dosud natočila přes 25 filmů, jako jsou například Fantastická čtyřka nebo Sin City – město hříchu, které dohromady vydělaly přes 800 milionů dolarů. Na jejím seznamu figurují komedie i dramata, nezávislé i velkorozpočtové filmy.

V dohledné době se Jessica objeví ve filmech Dear Eleanor, Barely Lethal, Sin City: Dáma, pro kterou se zabíjí a v hvězdné společnosti Pierce Brosnana, Salmy Hayek a Malcolma McDowella se představí v romantické komedii How To Make Love Like an Englishman.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?
sledujte nás na instagramu